Cumartesi , Ağustos 4 2018

Antalya’da Modern Hırsız Paniği


Antalya’da alt komşusuna giden kadın evine geri çıkınca 3 tane kadın hırsızla karşılaştı. Hırsızların ise 2 tanesi kaçarken 1 tanesi yakalandı. Yakalanan hırsızının hali vaktinin yerinde görünmesi ve daha 18 yaşında olması görenleri şaşkına çevirdi. İşte detaylar…

Antalya’da akıl almaz hırsızlık olayı!  Antalya’nın Kepez İlçesi’nde tam anlamıyla herkesi şaşırtan bir olay meydana geldi. Antalya’nın Kepez İlçesi’nde bulunan Teomanpaşa Mahallesi’nde ki 3 katlı bir apartmanda oturmakta olan İsmet Aslan, 1,5 yaşında olan ufak oğlunu evde uyuttu ve kapıyı da kilitlemeden alt kata komşusunun yanına indi. Komşusu ile konuşurken yukarıdan seslerin geldiğini fark etti ve hemen eve geri çıktı.

3 TANE HIRSIZLA KARŞI KARŞIYA KALDI

Evden gelen sesler sonrası hemen yukarı çıkan ve eve giren İsmet Aslan, 3 tane hırsız kadını karşısında görünce adeta şok oldu ve o an korku ile çığlık attı. Apartmandakiler ise çığlık seslerini duyunca yardıma koşarken o esnada evdeki altın yüzükleri çalan 2 hırsız kaçmayı başardı. 18 yaşında olan hırsız ise yakalandı.

Hırsızı yakalar yakalamaz polise haber veren apartman sakinleri, genç kızın üzerinde bulunan kıyafetlerinin son derece modern olmasının yanı sıra rahat davranmasına da hayli şaşırdı. Polis ekipleri ise kısa sürede olay yerine gelerek hırsızı gözaltına aldı ve işbirlikçilerinin yakalanması için aldığı ifade doğrultusunda çalışma başlattı.

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir