Cumartesi , Temmuz 21 2018

Antalya’da Şok Olay! Sevgilisinden Ayrılan Genç İntihara Kalkıştı


Antalya’da sevgilisinden ayrılan bir genç, yaşadığı apartmanın 5. katına çıkarak intihar etmek istedi. Ancak polis ekipleri intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından faydalanıp yakaladı. İşte detaylar…

Antalya’da sevgilisiyle ilgili bir tartışma yaşayan 25 yaşındaki Gökhan S., yaşadığı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı ancak polislerin tam zamanında müdahalesi ile bir facia yaşanmadan olay sona erdi.

Antalya’da yaşayan ve 25 yaşında olan Gökhan S., kız arkadaşı ile yaşadığı problemleri bir türlü çözemedi ve yine kız arkadaşı ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşadı. Yaşadığı bu tartışma sonrasında ise yaşadığını binanın 5. katına çıktı ve çatıdan ayaklarını aşağıya salladı. Gökhan S.’nin intihar edeceğini gören vatandaşlar ise durumu hemen polise bildirdi.

SON ANDA ENGELLENDİ

İntihar ihbarını alan polis ekipleri ise hemen mahalleyi sardı ve herkesi bölgeden uzaklaştırdı. Sağlık ekipleri ise sokakta hazır beklerken, itfaiye ekipleri de hemen olay yerine geldi ve gencin atlayabileceği noktaya bir şişme yatak açarak Gökhan S. için güvenlik önlemi aldı.

Polis ekipleri ise hemen çatı katına çıkıp Gökhan S.’Yi ikna etmek için uğraş verdi. Ancak Gökhan S. tüm uyarıları dikkate almazken, polis ekipleri ise onun dalgınlığından faydalandı ve hemen yakalayıp aşağıya indirdi. Daha sonra da polis ekiplerinin elini yüzünü yıkayıp sakinleştirdiği Gökhan S., ambulans ile hastaneye kaldırıldı.  

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir