Cumartesi , Temmuz 21 2018

Antalya’da Tacizci Sapık Kadınlar Tuvaletinde Dehşet Saçtı


Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde bir tacizci sapık, yanında bebeği olan ve bir umumi tuvalete giren kadınına arkasından girerek ona cinsel tacizde bulundu. Kadının direnmesi sonrasında ise kaçan sapık yakalanarak gözaltına alındı. İşte detaylar…

 Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde umumi tuvalete giden bir kadın tacizci bir sapığın saldırısına maruz kaldı ve cinsel tacize uğradı. Taciz olayı sonrasında ise sapık kısa sürede yakalanıp gözaltına alındı.

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde son derece akıl almaz bir olay yaşandı! Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde bebeği ile birlikte bir umumi tuvalete ihtiyaç gidermeye giden bir kadın, tuvalete girdikten sonra kendisini takip eden ve adının S.A olduğu öğrenilen bir sapık da arkasından tuvalete girdi ve kadına cinsel tacizde bulunmaya kalkıştı. Kadın ise tacizciye direnip bağırmaya başlayınca S.A tuvaletten çıkarak kaçmaya başladı.

BAŞKA BİRİSİNE TACİZDEN ARANIYORUŞ

Tacizci sapığın kaçmasının ardından ise talihsiz kadın hemen durumu Jandarma ekiplerine bildirdi. Jandarma ekipleri ise tuvaletin olduğu yerdeki güvenlik kameralarını inceledi ve S.A’nın tespit edilmesinin ardından kısa süre içinde yapılan operasyon ile gözaltına alındı ve karakola götürüldü. Turizm çalışanı olan başka bir bayanın da taciz dolayısıyla S.A’dan şikayetçi olduğu ortaya çıktı ve ifadesi alınan S.A, yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi ve burada da tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Olaya ilişkin ise soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir