Pazar , Haziran 24 2018

Arda Turan İmzayı Attı! Fatih Terim’e Mesaj Yolladı


Medipol Başakşehir, Barcelona’dan transfer ettiği Arda Turan için bugün bir imza töreni düzenledi. İmza töreninde konuşan Arda Turan, Başakşehir’e isteyerek geldiğini söyledi ve maç oynamaya ihtiyacı olduğunu dile getirdi. İşte detaylar…

Barcelona’da bu sezon forma şansı bulamadığı için ayrılma kararı alan Arda Turan, Medipol Başakşehir ile anlaşmış ve transfer geçtiğimiz günlerde resmen açıklanmıştı. Arda’yı yeniden Türkiye’ye getiren Medipol Başakşehir kulübü ise bugün özel bir imza töreni düzenledi ve Arda Turan kameralar karşısında imzayı attı. İmza töreninde konuşan Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve Arda’nın da bu şampiyonluk hedeflerinde kendilerine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

FATİH TERİM’E MESAJ YOLLADI

Başakşehir’in 4 sezon önce kurulmasına rağmen büyük başarılar elde ettiğini söyleyen Göksel Gümüşdağ, şirketi iyi yönettiklerini ve bunun da karşılığını aldıklarını belirtti. Arda gibi dünya yıldızlarını transfer etmenin ise vizyonlarının en önemli parçası olduğunu da dile getirdi.

İmza töreninde konuşan Arda Turan ise Medipol Başakşehir’e isteyerek geldiğini söyledi ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getirdi. Futbol oynamayı çok özlediğini de dile getiren Arda Turan bir an önce sahaya çıkmak için sabırsızlandığını söyledi ve oynayacağı maçlar ile eksiklerini kapatacağını dile getirdi. Fatih Terim hakkında gelen soruya ise Arda Turan, kimseyle bir sorunun olmadığını belirtti ve herkese başarılar diledi.   

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir