Salı , Haziran 19 2018

Arkadaşının Boğazını Kesip Cesedini Yaktı


Bolu’da dedesinin yanında kalan 17 yaşındaki bir gençten haber alınamaması sonucu polis ekipleri araştırma başlatmıştı. Kaybolduktan bir hafta sonrasında ise bir çoban şans eseri onun boğazından bıçaklanmış ve yakılmış cesedini buldu. İşte detaylar…

İzmit’in Gölcük İlçesi’nde bir yetiştirme yurdunda kalmakta olan 17 yaşındaki Burak Altuntaş, yetiştirme yurdundan kaçarak Bolu’da yaşayan dedesinin yanına gitti. Burada kalmaya devam eden Altuntaş, bir gün evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Ailesi ise hemen bu durumu karakola bildirdi ve emniyet güçleri de gencin bulunması için aramalara başladı. Bolu’nun Doğancı Mahallesi’nde ise bulunan Kavakbaşı mevkisinde ise bir çoban mefrezin altında erkek cesedi gördü ve durumu karakola bildirdi. Olay yerinden alınan cesedin ise yapılan tetkikler sonucunda 17 yaşındaki Burak Altuntaş’a ait olduğu ortaya çıktı.

ARKADAŞI ÖLDÜRMÜŞ

17 yaşındaki gencin bulunmasının ardından ise polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda Burak Altuntaş’ı öldüren kişinin arkadaşı Fatih Alemdar olduğu ortaya çıktı ve gözaltına alınan Alemdar, işlediği cinayeti itiraf etti. Otururlarken alacak verecek meselesinden dolayı kavga ettiklerini söyleyen Alemdar, önce Altuntaş’ı bıçakladığını sonra da yaktığını söyledi.

Cinayet zanlısının yakalanmasının ardından ise öldürülen gencin kuzeni Fatih Zaim de karakola geldi ve bazı açıklamalarda bulundu. Altuntaş’ın babasının öldükten sonra psikolojisinin bozulduğunu ve uyuşturucu bataklığına düştüğünü düşündüğünü dile getirdi.

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir