Cumartesi , Ağustos 4 2018

Atatürk’e Ve Annesine Küfür Ettiler! Kadir Mısıroğlu’nu Sahiplendiler


Atatürk düşmanlığı ve Atatürk’e ettiği hakaretlerden dolayı Kadir Mısıroğlu’na geçtiğimiz günlerde soruşturma açılmıştı. Bu olaydan sonra iki tane genç bir video çekerek hem Atatürk’e hem de annesine küfür ettiler. Kadir Mısıroğlu’na ise sahip çıktılar. 

Televizyon programlarında çıkan ve kafasına taktığı fes ile bilinen Kadir Mısıroğlu, yaptığı her konuşma ile gündeme oturuyor ve büyük tepkiler çekiyordu. Özellikle Mustafa Kemal Atatürk hakkında yaptığı açıklamalar ile tanınan ve Atatürk düşmanlığı ile bilinen Kadir Mısıroğlu’nun geçtiğimiz günlerde ortaya bir videosu çıkmış ve burada yapmış olduğu gerici konuşmalarından dolayı çok büyük tepkiler çekmişti. Ayrıca bu konuşmalarından dolay da hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatılmıştı. 

HEYKELLERİ KÖPEK LEŞİ GİBİ SÜRÜNECEK

Daha önceden yapmış olduğu bir konuşması ortaya çıkan Kadir Mısıroğlu’nun bu konuşmasında Atatürk’e yaptığı hakaretler dikkat çekiyor ve son derece gerici bir dille Atatürk’e saldırıyor. Konuşmasında ise “İstediğimiz olmuş değildir. Yarı yoldayız. Nasıl buluğa ermemiş bir çocuğa ‘niye evlenmiyorsun’ demezsen Hükümet’e de ‘niye şeriatı ilan etmiyorsun’ diyemezsin. Vakti var. Her ulus bir zamana rehmolunmuştur. Sizin nesliniz İslam’ın mutlak galebesini, küfrün mutlak yıkılışını, heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini görecek. Siz göreceksiniz. O gün beni hatırlayın.” ifadelerine yer veriyor. 

ATATÜRK’E VE ANNESİNE KÜFÜR ETTİLER

Kadir Mısıroğlu’nun hakkında açılan soruşturmanın ardından ise inanılmaz görüntüler ortaya çıktı. Beyinleri tamamen bu fikirler ile zehirlenmiş iki tane genç bir video çekip sosyal medyada paylaştı ve videoda Kadir Mısıroğlu’na desteklerini dile getirdiler. Ayrıca videoda Atatürk’e ana avrat küfür eden gençler hem Kemalizm’in yargılanmasını hem de 5186 sayılı kanunun kaldırılması gerektiğini söylediler.

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir