Pazartesi , Haziran 25 2018

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Aralık 2017 Son Bölümde Yaşananlar


ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Aralık 2017 Son Bölümde yaşananları herkes merak ediyor. Kaçıranlar, canlı yayın sırasında izleyemeyenler için biz de Müge Anlı ile Tatlı Sert programını dakika dakika takip ediyoruz. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Aralık 2017 Son Bölümde neler oldu? Müge Anlı son bölümde Fatma Uyanık bulundu mu? Müge Anlı 4 Aralık 2017 son bölümde Mehmet Abalak’ın katili kim?

ATV’nin izlenme rekorları kıran gündüz kuşağı programı Müge Anlı 4 Aralık 2017 son bölüm başladı. Cuma günü haftanın son gününde, eşi ile boşanma aşamasındayken bir anda ortadan kaybolan Mehmet Abalak’ın Osmaniye’de ölü bulunduğu açıklanmıştı. Peki, Mehmet Abalak’ı kim öldürüp oraya attı. Mehmet Abalak’ın eşi Pınar Hanımın bu olayla ilgisi var mı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Aralık 2017 Son Bölümde Fatma Uyanık bulundu mu? İşte Müge Anlı son bölümde yaşananlar…

MEHMET ABALAK OLAYINDA SON DURUM
Osmaniye’de öldürülmüş olarak bulunan Mehmet Abalak olayında eşi Pınar Abalak, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Pınar Abalak hakkında yurt dışına çıkış yasağı da konuldu. Mehmet Abalak’ın cenazesi ise hala inceleniyor ve ailesi hala toprağa veremedi. 

MERSİN’DE DEHŞETE DÜŞÜREN OLAY
Mersin Horumlu’da yaşanan olay ise akıllara durgunluk verdi. Üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Zelal Toçul, kendisini seven amcasının oğlu Derviş, ağabeyi Nurullah Topçul ve 4 arkadaşı tarafından zorla kaçırıldı. Minibüste yaşanan dehşetin ardından genç kız her yerde aranıyor. 
 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir