Cuma , Haziran 22 2018

Avcılar’da Liseli Gençler Sopalarla Birbirine Girdi: Yaralılar Var!


İstanbul Avcılar’da bir grup liseli gencin birbirleri ile tartışmalı şekilde başlayan kavgasının kısa sürede kavgaya dönüşmesi ve gençlerin birbirlerine acımasızca sopalarla vurduğu anlar kameralara saniye saniye yansırken kavga sonucunda bazı öğrencilerin yaralandığı öğrenildi.

İstanbul Avcılar’da bir grup lise öğrencisi tartışmalı olarak başlayan kavgası sonrasında sopalarla birbirlerine girdi. Yaşanan sopalı kavga sonucunda gruptaki bazı öğrencilerin yaralandığı öğrenilirken çevredeki güvenlik kameraları sopalı kavgayı an be an kaydetti.

SOPALARLA BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Avcılar’da yaşanan olayd, bir grup lise öğrencisinin birbirleri ile tartıştıktan kısa bir süre sonra sopalarla acımasızca birbirlerine vurmaya başladıkları öğrenildi. oldukça kalabalık olan öğrencilerin karıştığı kavga çevredeki esnaf tarafından önlenmeye çalışılsa da öfkeli gençler hiçbir şeye aldırış etmeden birbirlerine acımasızca vurmaya devam etti.

BİR ÖĞRENCİ DÜKKANA SIĞINDI

Yaşanan kavga esnasında öğrencilerden birinin kavgadan kurtularak bir dükkana sığındı ancak öfkeli öğrencilerin dükkana da taşla saldırdığı öğrenildi. Kısa süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri kavgaya müdahale ederken kavgaya karışan ve polisi görünce kaçan gençlerden bazıları polis ekipleri tarafından yakalandı. Polis ekipleri gençlerin kavgasıyla ilgili soruşturma başlatırken kavga sonucunda yaralanan öğrencilerden bazılarının hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisi verildi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir