Pazartesi , Temmuz 16 2018

Avlu Dizisinde Kriz! “Lezbiyen Olduğum İçin Kovuldum”


Star TV ekranlarında yeni başlayacak olan Avlı dizisi başlamadan filmde kriz çıktı. Filmden çıkartılan Nil Makarnacı, bunu yapım ekibinin kendisinin lezbiyen olmasından dolayı yaptığını açıkladı. İşte haberin detayı…

Demet Evgar’ın başrolünde oynadığı ve önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “Avlu” dizisinde başlamadan kriz yaşanmaya başladı. Filmin oyuncularından Nil Makarnacı, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile filmden kovulduğunu duyurdu. Lezbiyen olduğu için filmden atıldığını iddia eden Makarnacı, “Çok büyük heyecan ve istek duyarak dahil olduğum Avlu dizisi kadrosundan 21 Mart tarihinde, yönetmen yardımcısı Merve Çolak tarafından çıkartıldım! Daha öncesinde kendi ajansımın bile bana, ‘LGBT bireylerin de yer alacağı bir dizi başlıyor’ diyerek anlattığı Avlu’dan, LGBT yüzünden ve lezbiyen olmam gerekçesiyle, homofobik tavırlarla resmen kovuldum!” dedi. 

YAPIM EKİBİ DİSİPLİNSİZLİKLE SUÇLADI

Filme büyük umutlarla kapıldığını ve filmde oynayacağı için çok mutlu olduğunu ama yaşanılan bu olaydan dolayı tüm sevenlerinden özür dilediğini belirten Nil Makarnacı, iki gündür sinirden ağladığını belirtti. LGBT ile ilgili paylaşımlardan dolayı ve lezbiyen olduğu için filmden kovulduğunu söyleyen Nil Makarnacı, filmde olmayacağı içinse kendisine hep destek olanlardan özür diledi. 
Limon Yapım ekibi Nil Makarnacı’nın açıklamalarına cevap verdi ve böyle bir şeyin söz konusu olmadığını ve Makarnacı’nın disiplinsiz hareketlerinden dolayı filmden çıkarıldığını belirtti. 

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir