Cuma , Temmuz 20 2018

Ayakları Camda Yakalandı, Ceza Kesildi!


‘Türkiye’de Güvenli Trafik Denetimi-4’ uygulaması kapsamında Sivas’ta kontroller yapan jandarma ve polis ekipleri ayakları camda bir şekilde uygulama noktasına giren şahsı affetmedi. Şahsa emniyet kemerini takmadığı için ceza kesildi. 

Türkiye genelinde yapılan trafik uygulaması kapsamında Sivas-Ankara karayolu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği önünde de Jandarma ve Polis ekipleri uygulama yaptı. Ekipler, araçları durdurarak uygulama kapsamında emniyet kemeri, sürücü belgeleri, araç tescil belgeleri ile araç plakalarının mevzuatta belirtilen standartlara uygun olup olmadığını denetledi. Hem özel hem de ticari araçlar uygulama kapsamında durdurularak kontrollerde eksik evrak ve sürücü belgesiz araç kullanan sürücülere işlem yapıldı. Ekipler durdurdukları sürücülere kurallar konusunda bilinçlendiren broşür de dağıttı. 

AYAKLARI CAMDA UYGULAMA NOKTASINA GELDİ
Polis ve jandarma ekiplerinin uygulama yaptıkları sırada otomobilde ayaklarını camda kucağında çocuk ile birlikte uyuyarak gelen bir şahıs ise ekiplerin dikkatinden kaçmadı. Ekipler, şahsa emniyet kemeri takmadığı ve kucağında çocukla seyahat ettiği için ceza kesti. Uygulamalar Türkiye genelinde hala devam ediyor.

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir