Pazartesi , Haziran 25 2018

Aydın’da Eski Eş Oğlunu Alabilmek İçin Pompalı Tüfekle Dehşet Saçtı


Aydın’da eşinden boşanan bir adam, velayet davalarının devam ettiği sırada eski eşinde kalan çocuğunu alabilmek için eşinin çalıştığı iş yerini bastı ve pompalı tüfekle eşini vurup çocuğunu bu şekilde aldı. İşte detaylar…

Aydın’ın Efeler İlçesi’nde eski eş dehşet saçtı! Aydın’da ikamet eden E.B isimli bir şahıs, yaklaşık olarak 3 ay önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi S.Y ile boşanma kararı aldı ve boşandılar. Ancak 7 yaşındaki erkek çocukları Y.B’nin ise kimde kalacağı konusunda anlaşamadılar ve bu anlaşmazlık yüzünden velayet davası açtılar. Velayet davası devam ederken ise Y.B isimli çocuk da annesinin yanında kalıyordu.

EŞİNİN İŞ YERİNİ POMPALI TÜFEKLE BASTI

Çocuğunun annesinin yanında kalmamasını ve kendi yanında olmasını isteyen E.B ise adeta dehşet saçtı. Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı olan Kardeşköy Mahallesi’nde ki bir özel rehabilitasyon merkezinde çalışmakta olan eski eşi S.Y’nin iş yerini pompalı tüfekle basan E.B, iş yerine girdikten sonra eski eşi ile tartışma yaşadı ve ardından da onu hem kolundan hem de bacağından vurdu. Sonra da çocuğunu aldı ve oradan ayrıldı.

İş yerinde çalışanların ise haber vermesi üzerine hemen olay yerine polis ve sağlık ekipleri intikal etti. Polis ekipleri iş yerinde incelemelerde bulunurken, sağlık ekipleri de ilk müdahalesi sonrasında S.Y’yi hemen hastaneye kaldırdı. Durumunun ise iyi olduğu açıklandı. E.B isimli şahıs ise kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir