Pazartesi , Haziran 25 2018

Aykut Kocaman İçin Şok Sözler! “Psikolojisi Son Derece Kötü”


Ünlü spor yorumcularından Serdar Ali Çeliker, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman hakkında açıklamalarda bulundu ve tecrübeli teknik adamın psikolojik durumunun iyi görünmediğini ve bir destek alması gerektiğini söyle. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Serdar Ali Çeliker, Fenerbahçe hakkında ve teknik direktör Aykut Kocaman hakkında oldukça konuşulacak açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’de bir problem olduğunun görüldüğünü ve taraftarların da stada çok fazla gitmediğini belirten Serdar Ali Çeliker, sarı lacivertli camiada ana sorunun Aziz Yıldırı ve onun yönetim anlayışı olduğunu söyledi. Aziz Yıldırım’ın 250 milyon Euro harcayıp bir takım kursa da yine takımı kalıcı başarılara ulaştıramayacağını söyleyen Çeliker, Yıldırım’ın zihniyetini taraftarların camianın artık kabul etmediğini belirtti.

AYKUT KOCAMAN DESTEK ALMALI

Teknik direktör Aykut Kocaman hakkında da açıklamalarda bulunan Serdar Ali Çeliker, Kocaman’ın ruh halini iyi görmediğini ve acilen bir destek alması gerektiğini belirtti. Kocaman’ın psikolojik durumunun son derece kötü gözüktüğünü de söyleyen Çeliker, bunun ise konuşmasından, fiziki halinden ve vücut dilinde anlaşıldığını söyledi.

Aykut Kocaman’ın camiada kendisine ait olmayan kusurları da üzerine almasından dolayı bu hale geldiğini de dile getiren Serdar Ali Çeliker, örnek olarak tribünlerin boş kalmasını söyledi ve bunun Kocaman’ın bir problemi olmamasına rağmen yine de kendi üzerine alındığını söyledi. Aykut Kocaman’ın dostlarına da seslenen Çeliker, tecrübeli teknik adama arkadaşlarının fiziki görünümüne bir çeki düzen vermesi için ve negatif gözükmemesi için ona tavsiye vermeleri gerektiğini söyledi.

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir