Cumartesi , Ağustos 4 2018

Aykut Kocaman Takımda İki Messi Olsa Birisini Oynatır


Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşmasının ardından mücadeleyi değerlendirdi. İlginç bir benzetmede bulunan Dilmen, Aykut Kocaman’ın elinde iki tane Messi olsa bir tanesini oynatacağını söyledi. İşte detaylar…

Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Trabzonspor ile karşı karşıya geldi. Dev karşılaşma ise Burak Yılmaz ve Josef’in attığı karşılıklı gollerle 1-1 sonuçlandı ve iki takım da 1 puana razı oldu. Maçın ardından ise ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, “% 100 Futbol” programında karşılaşmayı değerlendirdi. İki takımın da karşılaşmaya eksik kadroyla çıktığını belirten Dilmen, Trabzonspor’un kadro zenginliği olarak daha iyi olduğunu ve yedek kulübesinde daha etkili isimlerin olduğunu söyledi.

İKİ MESSİ OLSA BİRİNİ OYNATIR

Aykut Kocaman’ın kendisine göre bazı doğrularının olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, Guiliano’nun sakat olmasına rağmen, Valbuena’yı oynatmadığını ve Atıf’ı oynattığını söyledi. Dilmen, eğer Atıf’ın yerine Valbuena tercih edilecekse, o bölgeye Atıf’tan daha kaliteli bir oyuncu alınması gerektiğini dile getirdi.

Eljif Elmas’a da ayrı bir parantez açan Rıdvan Dilmen, Makedonyalı futbolcuyu çok beğendiğini söyledi ve ilerleyen süreçte daha iyi olacağını da dile getirdi. Ayrıca Aykut Kocaman’ın futbola bakış açısının oldukça farklı olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, ilginç bir benzetmede bulundu ve tecrübeli teknik adamın elinde 2 tane Messi olsa bir tanesini oynatacağını söyledi.

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir