Cumartesi , Ağustos 4 2018

Aykut Kocaman’a Zehir Zemberek Sözler


Fenerbahçe’nin eski futbolcularından bir tanesi olan ünlü spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ı Valbuena’yı oynatmaması nedeniyle sert sözlerle eleştirdi. İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından bir tanesi olan ve sarı lacivertli camiaya hizmet etmiş olan ünlü spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ı sert bir dille eleştirdi.  Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe mücadelesinde Mathieu Valbuena’nın yedek kalmasını eleştiren Abdülkerim Durmaz, skora katkı yapmamasına rağmen Atıf’ın ısrarla oynatılmasına tepki gösterdi.

AYKUT KOCAMAN’A SERT SÖZLER 

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ın özellikle son haftalarda Valbuena’yı yedek bırakıp Atıf’ı oynatmasını oldukça sert bir şekilde eleştiren Abdülkerim Durmaz, Kocaman’ın kendisine göre bir oyun anlayışı olduğunu ancak bu anlayışın çok fazla tutmayacağını söyledi. Bunun yanı sıra Aykut Kocaman’ın koşu mesafelerine de çok taktığını söyleyen Abdülkerim Durmaz, “Futbol basit, futbolu herkes biliyo ama sen bilmiyorsun. Sen aynı mevkide oynayıp, sıfır gol atmış sıfır asistle oynamış adamı, 5 gol atmış 10’a yakın asist yapmış adama tercih ediyorsan bunun izahı yoktur. Sana bir tane de tavsiyede bulunayım. Koşu mesafeleri falan diyorsun ya kafayı yemişsin. Bak kardeşim kendine bir futbol dünyası çizmişsin, öyle bir futbol dünyası yok kendine gel! Eğer çok koşulara meraklıysan, git Veli Efendi’de atlar var koşu atları. Git at yarışı antrenörlüğü yap” ifadelerine yer verdi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir