Pazartesi , Temmuz 16 2018

Aykut Kocaman’dan Flaş Emre Belözoğlu Açıklaması


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, düzenlediği basın toplantısında transferle ilgili olarak açıklamalarda bulundu ve Emre Belözoğlu konusuna da açıklık getirdi. İşte haberin detayı…

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, bir basın toplantısı düzenledi ve çok önemli açıklamalar yaptı. Robin Van Persie’nin takımda kalıp kalmayacağına açıklık getiren Kocaman, yıldız futbolcunun takımdan ayrılacağını dile getirdi ve bunun birkaç güne netleşeceğini dile getirdi. Ayrıca Hollandalı futbolcu ile iki taraf içinde konuşmanın bir faydasının olmayacağını belirtti. 

OZAN TUFAN KONUSU

Ozan Tufan konusuna ilişkin de açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, ikinci yarı kafasında başka bir oyun sistemi olduğunu ve planlarının arasında Ozan Tufan yer olmadığını belirtti. Aldığı bu kararı geç olmadan Ozan Tufan’a ilettiklerini söyleyen Aykut Kocaman, Ozan’ın başka bir takımda oynayarak kendi gelişimini devam ettirmesi gerektiğini söyledi. 

TRANSFER AÇIKLAMASI

Takımda bazı eksikliklerin olduğunu ve bunun giderilmesi için transfer yapmaları gerektiğini belirten Aykut Kocaman, gelecek oyuncunun kaliteli ve güçlü olması gerektiğini söyledi ve bu tarz oyuncuların bedellerinin de en az 15-20 milyon Euro civarında olduğunu söyledi. Transfere kapalı olmadığını da söyleyen Aykut Kocaman, uygun bir oyuncu bulunduğunda transfer gerçekleştirebileceklerini söyledi. 

EMRE BELÖZOĞLU İLE KONUŞMADIM

Son zamanlarda ortaya atılan Emre Belözoğlu iddialarına da cevap veren Aykut Kocaman, Milli futbolcu ile bir görüşme gerçekleştirmediğini ve yönetimle de bu konuda hiç konuşmadığını söyledi. 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir