Pazartesi , Temmuz 16 2018

Aykut Kocaman’dan Transfer Açıklaması! “Transfer Listemiz Var Ama…”


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman yayıncı kuruluşa özel açıklamalarda bulundu ve transfer açıklaması yaptı. Ellerinde bir transfer listesinin olduğunu söyleyen Kocaman, takımların oyuncularını bırakmadığını ve bırakanların da ücretlerinin yüksek olduğunu belirtti. İşte detaylar…

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Antalya’da ki kampta yayıncı kuruluşa özel açıklamalarda bulundu. Takıma geldiklerinde özgüvenini kaybetmiş bir futbolcu topluluğu olduğunu ve kadronun yenilenmesi gerektiğini ancak şartlar gereği bunun yapılamadığı için mevcut kadroyla devam ettiklerini belirten Aykut Kocaman, öncelikle ilk işlerinin futbolculara özgüven kazandırmak olduğunu söyledi. Takımın ilk zamanlar iyi bir oyun sergilediğini belirten Kocaman, daha sonra ise hiç beklenmeyen kayıplar yaşadıklarını dile getirdi.

TRANSFER ZOR

Takımda 14 yabancı oyuncu olduğunu söyleyen Aykut Kocaman, transfer listeleri olduğunu fakat ara transfer döneminde transfer yapmanın oldukça zor olduğunu dile getirdi. Takımların devre arasında oyuncu göndermediğini dile getiren Aykut Kocaman, gönderilen oyuncuların da maliyetlerinin yüksek olduğunu ve bu yüzden transfer yapmanın zor olduğunu dile getirdi.

Ellerinde 14 yabancı oyuncu olduğunu dile getiren Aykut Kocaman, ligin ikinci devresinde bu 14 kişilik kadro içerisinde Eljif Elmas’ın da yer alacağını belirtti. Yerli transferi konusunda da ortaya çıkan iddialara bir açıklık getiren Aykut Kocaman, bunun da çok zor bir ihtimal olduğunu dile getirdi.

Şampiyonluk içinde açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, 70-75 puan toplayan takımın şampiyon olabileceğini iddia etti.

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir