Cumartesi , Ağustos 4 2018

Aykut Kocaman’ın Futbolu Bana Zevk Vermiyor


Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor-Fenerbahçe mücadelesinin ardından maç hakkında değerlendirmelerde bulundu ve Aykut Kocaman’ın oynattığı futbolun kendisine zevk vermediğini söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe mücadelesinin ardından önemli değerlendirmelerde bulundu. 1-1 beraberlikle sonuçlanan mücadelede iki takımın da teknik direktörlerinin ve hakemin sınıfta kaldığını söyleyen Erman Toroğlu, Fenerbahçe’nin ilk yarıda iyi oynadığını ancak golü bulamadığı için maçı çeviremediğini dile getirdi. Kendisinin hayatında hep risk aldığını belirten Toroğlu, “Ben çalışma hayatımda şöyle bir saydım 6 yerden atılmışım, hep kariyerim boyunca risk aldım. Beni tehdit ettiler, vurmaya dövmeye geldiler, inandığımı söyledim hep sivriydim ve hayatım boyuncu hiç eşeğin kuyruğu gibi davranmadım” dedi.

AYKUT KOCAMAN BANA TUHAF GELİYOR 

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ın kendisine tuhaf geldiğini de dile getiren Erman Toroğlu, Kocaman’ın oynattığı futbolun kendisine zevk vermediğini söyledi. Toroğlu, “Yıllardır Fenerbahçe’yi izlerim ama bu Aykut Kocaman’ın futbolu bana zevk vermiyor. Alex’le kavga eden onu oynatmayan Aykut Kocaman bana tuhaf geliyor. Aykut Kocaman Fenerbahçe’ye kabız futbol oynatıyor” ifadelerine yer verdi. 

Hakem Ali Palabıyık’ın maçta dengeleri sağlayamadığını dile getiren Erman Toroğlu, hakemin gördüğü her pozisyonu çalmadığını da dile getirdi. Ayrıca hakemin dengelere de oynadığını dile getiren Toroğlu, Alper’e yapılan faullerin dünyanın her yerinde kırmızı kart olduğunu söyledi. 

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir