Cuma , Ağustos 3 2018

Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a Sert Tepki


FENERBAHCE BASKANI ALI KOC, CAMIAYA SESLENDI / ISTANBUL,(DHA)

Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç geçtiğimiz gün Fenerbahçe TV’de camiaya sesleniş konuşması yapmıştı.  Ali Koç bu konuşma sırasında Fenerbahçe’nin eski yönetimini ve eski başkanı Aziz Yıldırım’ı suçlayarak, Fenerbahçe’nin borcunun Aziz Yıldırım’ın söylediği gibi 400 milyon Euro olmadığını,  borcun 621 milyon Euro olduğunu söylemişti.

Ali Koç’un bu açıklamalarının ardından gözler Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın vereceği yanına çevrildi.  Takvim gazetesinde yer alan habere göre Aziz Yıldırım Ali Koç’un bu açıklamalarının ardından yakın çevresi ile yaptığı görüşmelerde Ali Koç’u adeta topa tuttu.

“BİZ BORSAYA AÇIK BİR ŞİRKETİZ”

İddiaya göre Aziz Yıldırım bu konu hakkında yakın çevresine, Fenerbahçe’nin borsaya açık bir şirketi olduğunu ve her şeyin kayıt altında olduğunu söyledi. Başta vergi daireleri olmak üzere birçok kurumun kendilerini tek tek incelediğini söyleyin Aziz Yıldırım, şirkete bir çöp alınması durumunda bile SPK’ya bildirildiğini dile getirdi. Ali Koç’un taraftarı kendisine karşı kışkırtmaya çalıştığını söyleyen Aziz Yıldırım, Ülker ile yapılan anlaşmayı bile gelir yerine borç olarak gösterdiklerini Ama her şeyin belgeli olduğunu söyledi. Aziz Yıldırım’ın açıklamasının devamında gizli saklı hiçbir şey olmadığını ve yakında her şeyi tek tek açıklayacağını söyledi iddia edildi.

RAKAM GERÇEK DEĞİL

Ayrıca kulislerde de oluşan bilgilere göre Aziz Yıldırım’ın yakın çevresine Ali Koç’un açıkladığı 621 milyon euro borcun doğru olmadığını ve gerçeği yansıtmadığını söylediği öğrenildi.  Şimdi ise Aziz Yıldırım’ın bu açıklamalarına Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un ne yanıt vereceğim Merak ediliyor.

 

About admin

Check Also

Son Şampiyon Almanya Dünya Kupası’nda Havlu Attı

Dünya Kupasının son şampiyonu Almanya,  Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası son maçında havlu attı. Güney …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir