Pazartesi , Temmuz 16 2018

Aziz Yıldırım’dan Flaş Sözler! “FETÖ Bitmedi, Bitmez”


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, İzmir’de üyelerle bir araya geldi ve önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Üniversitesi’nin kulüp için çok önemli olduğunu belirten Yıldırım, FETÖ’nün ise hala daha bitmediğini dile getirdi. İşte detaylar…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, İzmir’de asbaşkanlardan olan Şekip Mosturoğlu ve Önder Fırat ile birlikte İzmir’de sarı lacivertli üyeler ile bir araya geldi ve burada çok önemli açıklamalar yaptı. Son dönemde Mehmet Ali Aydınlar ile (Acıbadem Grubu) yapılan sponsorluk anlaşması üzerinden gelen büyük tepkilere cevap veren Aziz Yıldırım, Aydınlar’ın Fenerbahçe Üniversitesi’ne destek vermek istediği haberlerinin kendisine iletildiğini söyledi ve kalbi her ne kadar istemese de kulübe gelecek maddi yardımdan dolayı Aydınlar ile anlaşma yaptığını dile getirdi. Aydınlar’ın ise 6 yılda 18 milyon dolar ödeyeceğini belirtti.

FETÖ BİTMEDİ

Bu açıklamalarının ardından 3 Temmuz’da Fenerbahçe’ye yönelik yapılan şike kumpası hakkında da konuşan Yıldırım, 3 Temmuz’u kimsenin unutmaması gerektiğini söyledi ve 3 Temmuz sonrasında Fenerbahçe’nin üzerinden bir silindir geçtiğini dile getirdi. 2011 yılında yapılan şike kumpası olmasa Fenerbahçe’nin zirveye doğru gitmiş olabileceğini söyleyen Aziz Yıldırım, o dönem 1.8 milyar dolar güçlerinin olduğunu ve bunun hepsini bu kumpas ile erittiklerini dile getirdi. FETÖ’ye yönelik yapılan operasyonlara da dikkat çeken Aziz Yıldırım, FETÖ’Nün bitmediğini de dile getirdi ve kimsenin yanılmaması gerektiğini sözlerine ekledi.  

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir