Cuma , Haziran 22 2018

Aziz Yıldırım’dan Kocaman’a Büyük Destek


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Samandıra Tesisleri’ne gitti ve uzun zamandır beklenen görüşme gerçekleşti. Aykut Kocaman ve futbolcularla bir toplantı yapan Aziz Yıldırım, Kocaman’a destek oldu ve bu takımı birlikte ayağa kaldıracaklarını söyledi. İşte detaylar…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Hedef Bir Milyon Üye” çalışmasından dolayı bir araya geldiği üyeler ile birlikte Samandıra Tesisleri’nde görüşmeler yaptı ve ardından da Aykut Kocaman ve futbolcular ile bir görüşme yaptı. Aykut Kocaman’a güvendiklerini belirten Yıldırım, bu takımı birlikte ayağa kaldıracaklarını söyledi ve Sen iyi bir Fenerbahçelisin. Üzüntünü anlıyorum; ancak bu süreci birlikte atlatacağız. Sen, futbolcular, biz yönetim ve taraftar hep birlikte ayağa kalkacağız. Puan farkını kafana takma” ifadelerini kullandı. 

BİR AN ÖNCE TOPARLANIN

Aykut Kocaman ile görüştükten sonra ise Başkan Aziz Yıldırım, futbolcuları da topladı ve onlarla da bir toplantı yaptı. Futbolculara artık puan kaybetme lükslerinin kalmadığını söyleyen Aziz Yıldırım bir an önce toparlanmaları gerektiğini de söyledi ve “Siz bu ülkenin en iyi takımısınız. Bundan sonra her maç öncesi tesislere gelerek bizler de size destek vereceğiz. Şampiyonluk şansımız hala yüksek, yeter ki kendimize güvenelim. Artık puan kaybetme lüksümüz kalmadı. Bir an önce toparlanıp galibiyet serisi yakalamamız lazım” dedi.

Takım kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal ile de görüşen Aziz Yıldırım, futbolculara 2010-2011 sezonunu anlatmalarını istedi ve o sezon kaç puan farktan gelip şampiyon olduklarını hatırlattı. Yıldırım, “Biz ne günler yaşadık. Ne puan farklarından geri dönüp şampiyon olduk. Eskileri anlatmıyor musunuz arkadaşlarınıza? 2010-11 sezonunu hatırlayın, bilmeyenlere anlatın. Şu andaki puan farkı nedir ki? Size inanıyor ve güveniyoruz” dedi.  
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir