Salı , Temmuz 17 2018

Aziz Yıldırım’dan Tarihi Karar! Fenerbahçe’de Bir İlk Yaşanacak


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, katıldığı bir törende 3 Haziran’da yapılacak olan seçimin Ülker Stadyumu’nda yapılacağını duyurdu. Bu sayede Fenerbahçe’de ilk defa bir kongre stadyumda yapılmış olacak. İşte detaylar…

3 Haziran’da Fenerbahçe’de yapılacak olan başkanlık seçimi öncesinde sarı lacivertlilerde oldukça hareketli bir dönem yaşanıyor. Maltepe Titanik Otel’de düzenlenen bir etkinliğe katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, burada seçime ilişkin ve Yargıtay kararına ilişin açıklamalarda bulundu. Kongrede çok sayıda kişinin oy kullanacak olmasından dolayı seçimin Ülker Stadyumu’nda yapılacağını açıklayan Aziz Yıldırım, Bu kongreyi statta yapacağız. Böyle karar aldık. Bu da Fenerbahçe’nin bir ilki olacaktır. Bundan sonraki kongreler de statta yapılacaktır. Oy kullanacak sayısı oldukça fazla” dedi. 

Yargıtay kararı hakkında da konuşan Aziz Yıldırım, kararın hala sonuçlanmadığını söyledi ve hala ne olacağını bilmediklerini ve kendisinin de bu yüzden tedirgin olduğunu dile getirdi. Bu dava bittiği anda ise temize çıkacaklarını ve manevi kayıpların başlayacağını söyledi. 

ALİ KOÇ İYİ BİR FENERBAHÇELİ 

Bu açıklamalarının yanı sıra başkanlık yarışındaki rakibi olan Ali Koç hakkında da açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, Ali Koç’un iyi bir Fenerbahçeli olduğunu söyledi. Seçim aşamasında ise önemli olanın 3 Temmuz ruhunun kaybedilmemesi gerektiği olduğunu belirten Yıldırım, camianın bölünmemesi gerektiğini dile getirdi. Seçim sırasında ise kendisi adına ve ya kendisini desteleyenlerin kimseye ve hiçbir adaya hakaret etmemesi gerektiğini söyleyen Yıldırım, bunu kabul etmediğini ve kendilerine yönelik yapılan hakaretleri de kabul etmediğini dile getirdi.
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir