Cumartesi , Ağustos 4 2018

Baba ve Oğlundan Kan Donduran İtiraf! 24 Yıl Önce Öldürdükleri Adamı…


Aydın’da 24 yıldan bu yana kayıp olan Mehmet Kahraman’ın öldürüldüğü ve cesedinin bir portakal bahçesine gömüldüğü ortaya çıktı. Olay ise cinayeti işeyen baba ve oğlunun itirafı ile çözüldü. İşte detaylar…

Aydın’ın Sultanhisar İlçesi’ne bağlı olan Atça Mahallesi’nde ikamet etmekte olan Mehmet Kahraman, 1994 yılında bir anda kimseye bir şey demeden ortadan kayboldu ve ailesinin kayıp başvurusunun ardından bu zamana kadar yapılan çalışmalarda hiçbir şey bulunamadı. Ancak emniyete bu cinayet ile ilgili olarak bir ihbar geldi ve Kahraman’ın öldürüldüğü iddia edildi. Kahraman’ı öldüren şahısları ise cinayet Büro ekipleri yaklaşık olarak 2 ay takip etti ve sonra da hiç beklemedikleri bir anda gözaltına alarak emniyete götürdü.

CİNAYETİ İŞLEDİKLERİNİ İTİRAF ETTİLER

2 ay izlendikten sonra gözaltına alınan 80 yaşındaki Ziya Y. ve 38 yaşında olan oğlu Erdal Y., emniyette işledikleri cinayeti itiraf ettiler. Baba oğul bahçede dururken bir gece gelen sesler sonrası tarlaya hırsız dadandığını sandıklarını ve bu yüzden açtıkları ateşte Kahraman’ı vurduklarını belirttiler. Kahraman’ın öldüğünü gördükten sonra da vurdukları portakal bahçelerine gömdüklerini belirttiler.

Baba ve oğlunun verdiği ifadelerinin ardından savcı ile birlikte portakal bahçesine gidildi ve gömdükleri yer kazıldı. Kazılan alanda ise çıkan kemikler DNA testi yapılmak üzere Adli Tıp’a gönderildi. Erdal Y. ve Ziya ise tutuklanarak cezaevine yollandı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir