Pazartesi , Haziran 25 2018

Bahçeli’den CHP’ye Çok Sert Sözler


MHP lideri Devlet Bahçeli, Zeytin Dalı operasyonu hakkında sosyal medya hesabı üzerinden bazı açıklamalar yaptı ve bu açıklamalarında ise CHP’yi hedefine alarak çok sert sözler kullandı. İşte detaylar…

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, Afrin’in PKK-PYD’li teröristlerden temizlenmesi için başlatılan Zeytin Dalı operasyonu hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bölgedeki teröristlerin temizlenmesi için Türk Silahlı Kuvvetleri’nin muazzam bir mücadele verdiğini dile getiren Devlet Bahçeli, yapılan operasyonun ise bir hesaplaşma süreci olduğunu da sözlerine ekledi. 

CHP’Yİ ELEŞTİRDİ 

Zeytin Dalı operasyonu ile bölgedeki bütün teröristlerin temizlenmesi gerektiğini de belirten MHP lideri Devlet Bahçeli, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de mesafe aldı her adımda CHP’nin sancılandığıni belirtti ve bu operasyon üzerinden CHP’ye sert sözlerle yüklendi. CHP’nin her konu açıldığında Atatürk’ün partisi olduklarını söylediklerini fakat artık CHP’nin Milli Mücadele dönemiyle alakasının kalmadığını belirtti ve “Zeytin Dalı Harekatı mesafe aldıkça CHP sancılanmakta, korkuya kapılmaktadır. Türkiye fiilen cephededir, gelin görün ki, cephe gerisine pusu kuran CHP tezvirat tekeri çevirmekte, tefrika tefi çalmaktadır. CHP, PKK’yla yatmış, PYD-YPG’yle uyanmıştır. Lafa gelince Atatürk’ün partisiyiz derler. Konu açıldı mı, 95 yıllık parti olduklarından bahsederler. Oysaki CHP Genel Başkanıyla, parti sözcülerinin ifadelerine bakarsak ne Milli Mücadele’yle ne Türkiye’nin kurtuluşuyla bunların en ufak ilgisinin olmadığı açığa çıkar.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Bekir Bozdağ Açıkladı! OHAL 3 Ay Daha Uzatılıyor

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulundu ve OHAL’in 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir