Pazar , Haziran 24 2018

Bahçeli’den Çok Sert İstismar Açıklaması! “Anasından Doğduğuna Pişman Edilmeli”


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son zamanlarda artış gösteren çocuklara ve kadınlara yönelik cinsel istismarlar ilgili çok sert bir açıklama yaptı ve bunu yapanların anasından doğduğuna pişman edilmesi gerektiğini belirtti. İşte detaylar…

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Afrin’de ki teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlatıla Zeytin Dalı operasyonunun kararlı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Bahçeli, şuana kadar 320 kilometrelik bir alanın güvenli hale geldiğini ve 1715 teröristin de yapılan operasyonlarda etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Ayrıca operasyon çerçevesinde 32 şehit verildiğini de belirten Bahçeli, 9 sivil vatandaşın da hayatını kaybettiğini söyledi. 

ÇOCUK İSTİSMARINA SERT SÖZLER

Son günlerde artış gösteren kadına yönelik şiddet ve çocuk istismarına yönelik de açıklamalarda bulunan Bahçeli, özellikle Adana ve Antalya’da yaşanılan olayların bu istismar olaylarına tuz biber olduğunu söyledi. Bu şekilde taciz olayına karışanların en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini ve anasından doğduğuna pişman edilmesi gerektiğini belirten Bahçeli, bu olayların bir beka sorunu olduğunu ve bir an evvel üstesinden gelinmesi gerektiğini dile getirdi. Çocuklara ve bebeklere cinsel istismarda bulunanların idam edilmesi gerektiğini söyleyen Bahçeli, “Kim ki çocukların hakkını, hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli, ya da kurulacak bir dar ağacında boğazına yağlı urgan geçirilmelidir” ifadelerine yer verdi.
 

About

Check Also

Bekir Bozdağ Açıkladı! OHAL 3 Ay Daha Uzatılıyor

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulundu ve OHAL’in 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir