Cumartesi , Ağustos 4 2018

Bahçeli’den Net Tavır! “Erdoğan’ın Yanındayız”


Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İdlib operasyonu hakkında açıklamalarda bulundu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını açıkladı. İşte haberin detayı…

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den çok önemli açıklamalar geldi! Terör örgütlerinin sınır bölgesinde konuşlanmasından dolayı sınır bölgesine yapılacak olan operasyon hakkında açıklamalarda bulunan MHP lideri Bahçeli, sonuna kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını söyledi. 

SURİYE VE IRAK POLİTİKASINDA TUTARLILIK GÖSTERİLMEKTEDİR

Bugün bir son dakika açıklaması yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İdlib operasyonu hakkında net tavrını ortaya koydu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmede, hükümetin Irak ve Suriye politikasında kararlı olduğunu ve bu yüzden de sonuna kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olduklarını açıkladı. 

Özellikle İdlib’e olası bir kara harekatı yapılması takdirinde de hükümetin yanında olduklarını dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türkiye kendi güvenliği ve oradaki vatandaşların güvenliği açısından her türlü tedbiri almış ve bunun devam edeceği inancındayız. Sayın Cumhurbaşkanı bunları bizimle de paylaşmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın Suriye ve Irak politikasında tutarlılık ve kararlılık görülmektedir. Zamanı geldiğinde her türlü çabanın ortaya koyulacağı görülmektedir. Anlaşılıyor ki Cumhurbaşkanımızın olaylara çok yönlü bakıyor. Bu bakımdan kendisine başarılar diliyoruz. MHP, Sayın Cumhurbaşkanı’nın yanındadır.” ifadelerini kullandı.

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir