Çarşamba , Haziran 20 2018

“Banker Bilo” Filmi Gerçek Oldu! Kaçak Göçmenler İstanbul Diye Düzce’de Bırakıldı


Düzce İl Jandarma komutanlığı ekipleri İstanbul-Ankara yolu üzerinde bulunan bir dinlenme tesisinin yakınlarında yolun iki şeridinde de kabalık bir şekilde yürümekte olan kaçak göçmenleri yakaladı. Göçmenlerin ise İstanbul’a götürüleceklerinin söylendiği ve Düzce’de bırakıldıkları öğrenildi. İşte detaylar…

Şener Şen ve İlyas Salman’ın başrollerinde oynadığı “Banker Bilo” filmi adeta gerçek oldu! Düzce’de İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, İstanbul-Ankara karayolu (TEM) üzerinde seyir halinde ilerlerken bir dinlenme tesisinin yakınlarında her iki şeritte yürüyen kalabalık bir grubu gördü ve durup grup hakkında bilgi alındı.

İSTANBUL DİYE DÜZCE’DE BIRAKMIŞLAR

Yapılan incelemelerde ise 62 Pakistan, 50 Afganistan, 2 Myanmar ve 1 Suriye uyruklu olmak üzere 115 kişi oldukları belirlenen göçmenlerin kaçak olarak yurda girdiği ve İstanbul diye Düzce’de bırakıldıkları öğrenildi. Daha sonra ise göçmenler Kaynaşlı İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü ve burada karınları doyuruldu. Cumhuriyet Başsavcılığı ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir