Pazartesi , Temmuz 16 2018

Barcelona Başkanından Cengiz Ünder Yorumu! “100 Milyon Euro Veririz”


FİFA Menajeri Bayram Tutumlu, Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu ile bir görüşme yaptığını ve bu görüşmede Bartomeu’nun Cengiz Ünder’e hayran kaldığını söylediğini dile getirdi. Ayrıca Cengiz oynayacaksa 100 milyon Euro verebileceklerini söylediğini de belirtti. İşte detaylar…
FİFA Menajeri olan Bayram Tutumlu, Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu ile yaptığı görüşme hakkında açıklamalarda bulundu ve son haftalarda giderek performansı yükselen Roma’nın yıldızı Cengiz Ünder hakkında konuştuklarını belirtti. Cengiz’in yükselen performansının Barcelona Başkanını da etkilediğini söyleyen Tutumlu, “Başkana ‘dikkat et bak bir Türk daha gelebilir’ dedim. ‘Evet, Cengiz Ünder gelebilir’ dedi. ’80 milyon Euro civarında bedeli var’ denildi başkan ‘oynayacaksa 100 milyon Euro da veririz’ dedi” ifadelerini kullandı.
 

MANCHESTER CİTY’E GİTMESİNİ ENGELLEDİM

Cengiz Ünder’in performansının her geçen arttığına dikkat çeken ve genç oyuncuyu herkesin istediğini dile getiren Bayram Tutumlu, Cengiz’e 1-2 yıl daha Roma’da kalması yönünde tavsiyelerde bulunduğunu belirtti. 

Cengiz’in Roma yerine Manchester City’e gitmek üzereyken kendisinin buna engel olduğunu ve Cengiz’i Roma’ya gitme konusunda ikna ettiğini ve Göksel Gümüşdağ’ın da bu konuda hassasiyet gösterdiğini belirten Tutumlu, “Cengiz’i herkes istiyor. Benim tavsiyem ona Roma’da 1-2 sene daha oynaması lazım. Cengiz’in çok önemli bir geleceği var. Cengiz ya da onu yönetenler erken hamle yaparlarsa yanlış olurdu. Manchester City takımına gidiyordu, ben Göksel Bey ile görüştüm. Göksel Bey burada doğru bir hamle yaptı. Manchester City’e gitse orada oyuncuları başka takımlara gönderebiliyorlar.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir