Pazartesi , Haziran 25 2018

Barışmak İstemeyen Eski Sevgilisine Kurşun Yağdırdı


Karaman’da eski sevgilisiyle barışmak isteyen ve bu yüzden de onu parka çağıran Durmuş Türkiş, sevgilisi barışmak istemeyince genç kızın üzerine kurşun yağdırdı ve genç kız yaşamını yitirdi. İşte detaylar…

Karaman’da tam anlamıyla akıl almaz bir olay meydana geldi! Karaman’da yaşayan 29 yaşındaki Durmuş Türkiş, 2 Ocak’ta daha önceden sevgili olduğu ancak anlaşamadığı için ayrıldığı sevgilisini yeniden barışmak için bir parka davet etti. Eski sevgilisinin konuşmaya çağırmasından dolayı onun söylediği parka giden Ceyda Aycan, Türkiş ile konuşmaya başladı. Ancak konuşma sırasında Ceyda Aycan, eski sevgilisine yeniden barışmak istemediğini söyleyince Durmuş Türkiş yanında getirdiği silah ile 3 el ateş ederek Ceyda Aycan’ı vurdu.

SAHTE KİMLİKLE YAKALANDI

Genç kızı olay yerinde vuran Durmuş Türkiş, daha sonra ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Silah sesini duyan vatandaşlar ise o anlar Ceyda Aycan’ı kanlar içerisinde yerde görünce hemen sağlık ekipleriyle polise ihbarda bulundular. Sağlık ekipleri ise her ne kadar genç kızı hastaneye kaldırsa da tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

Ceyda Aycan’ı vuran durmuş Türkiş ise sahte bir kimlik ile Ankara’da gazinoda çalıştığı esnada yakalandı ve hemen gözaltına alınıp emniyete götürüldü. Burada verdiği ifadesinde genç kızı korkutma amacı ile silahını ateşlediğini ancak nasıl vurduğunu bilmediğini söyledi. Daha sonra da sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir