Salı , Temmuz 17 2018

Bartın’da Okul Önünde Tacizci Paniği! Fermuarını Açıp Cinsel Organını Öğrencilere Gösterdi


Bartın’da 60 yaşlarında olan bir adamın, okul önünde fermuarını açıp cinsel organını öğrencilere gösterdiği iddiası ortalığı karıştırdı. Polis ekipleri ise yaşlı adamı kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı. İşte detaylar…

Bartın’da öğrencilere fermuarını açıp cinsel organını gösteren 60 yaşlarındaki bir şahıs, polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Bartın’da öğle arası yemeğe çıkan öğrenciler yurda yürüdüğü esnada çok korktukları bir olay yaşadı. İddialara göre, 60 yaşlarında olan bir yaşlı adam, otomobillerin arasında telefonda birisiyle konuşuyormuş gibi yapıp fermuarını açtı ve cinsel organını öğrencilere gösterdi.

ÖĞRENCİLER HEMEN ÖĞRETMENLERİNE ANLATTI

Öğle arasında yaşadıkları bu iğrenç olay sonrasında okula giden öğrenciler hemen durum öğretmenlerine anlattılar. Öğretmenler ise duydukları bu korkunç olayı hemen emniyet birimlerine bildirdi ve okula gelen polis ekipleri öğrencilerden bilgi aldıktan sonra şahsı okul çevresinde aramaya başladı. Kısa bir süre sonra ise 60 yaşlarındaki yaşlı adam Tuna Mahallesi’nde yakalandı ve gözaltına alındı.

Çocuklara cinsel organını gösterdiği iddiasıyla polis ekiplerinin arama çalışması başlattığı R.A’nın kısa süre içerisinde yakalanarak gözaltına alınmasının ardından sağlık raporu için hastaneye götürüldü. O esnada ise gazetecilerin taciz olayına ilişkin sorularına ise iftira atıyorlar” diyerek cevap verdi. Hastanede işlemleri tamamlanan R.A ise daha sonra işlemlerinin tamamlanması için karakola götürüldü ve olaya ilişkin soruşturma başladı.

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir