Pazartesi , Ağustos 6 2018

Başbakan Yıldırım’dan Abdullah Gül Çıkışı! “Ben Varım Diyen Milletten Boyunun Ölçüsünü Alacak”


Başbakan Binali Yıldırım, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Abdullah Gül’ün aday olacağı yönündeki iddialar hakkında konuştu ve kimsenin geleceği hakkında yorum yapacak durumda olmadıklarını ve herkesin kararının kendisine ait olduğunu dile getirdi. İşte detaylar…

Siyaset gündeminde son zamanlarda en fazla konuşulan isim olmaya başlanan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılmaya devam ediliyor. Siyasetin içerisinde görevinden ayrıldıktan sonra çok fazla bulunmasa da 696 sayılı KHK hakkında yaptığı paylaşımlar ile yeniden en çok konuşulan isim haline geldi ve özellikle AK Parti kanadından yoğun tepkiye maruz kaldı. Bu tepkilere de sert eleştirilerini sosyal medya hesabından dile getirdi.

BİZ ÜLKE YÖNETİYORUZ

Özellikle son zamanlarda ismi 2019’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için geçmekte olan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında Başbakan Binali Yıldırım’dan yeni bir açıklama daha geldi. 2019’da yapılacak seçimlerde aday olmak isteyenlerin kendi kararlarını kendisinin vereceğini söyleyen Başbakan Binali Yıldırım, kendilerinin ülke yönettiklerini ve kimse hakkında geleceğe yönelik tahminlerde bulunmak gibi bir niyetlerinin olmadığını da dile getirdi. 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olan herkesin meydanlara çıkacağını ve seçimi kazanmak için çalışacağını söyleyen Binali Yıldırım, herkesin milletin önüne çıkacağını ve milletten boyunun ölçüsünü alacağını dile getirdi.  

About

Check Also

CHP’li Vekiller İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Yemini Sırasında Protesto Etti

TBMM’de yemin töreni devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bugün yemin etmek için kürsüye çıktığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir