Cumartesi , Ağustos 4 2018

Başından Bir Saniye Ayrılmıyor: Trump’ın Bağımlı Olduğu Şeyi Duyunca Şaşıp Kalacaksınız!


ABD Başkanı Donald Trump, son yaptığı Kudüs açıklaması sonrasında tüm dünyadan büyük tepkiler almaya devam ediyor. Son günlerin sıcak gündeminde yer alan Trump’ın bağımlı olduğu şey herkesi şaşırttı. Donald Trump’ın günde yaklaşık 4 saat hatta bazen 8 saat kadar televizyonun başından kalkmadığı ve sürekli haber programlarını takip ederek gözünü kırpmadan izlediği öğrenildi.

Son günlerde Dünya gündemine bomba gibi düşen ve yaptığı Kudüs açıklamasıyla büyük tepki çeken ABD Başkanı Donald Trump, tam bir televizyon bağımlısı çıktı. Trump’ın günde yaklaşık 4 saat bazen de 8 saat kadar televizyon başında oturduğu ve haber programlarını büyük bir ilgiyle takip ettiği öğrenildi.

GÖZÜNÜ AÇAR AÇMAZ TELEVİZYON BAŞINA OTURUYOR

Alınan bilgilere göre Trump, sabahın erken saatlerinde kalkarak muhafazakar Fox News kanalını açarak buradan pür dikkat haberleri takip ettiği öğrenildi. 

KUMANDA HER ZAMAN ELİNDE

Sabah erken saatlerde kalkarak televizyon başına geçen Trump’ın televizyonda takip ettiği diğer kanallar CNN ve MSNBC olarak kaydedildi. Beyaz Saray’da bulunan dev ekran televizyonun karşısında pür dikkat haberleri takip eden ABD Başkanı Trump’ın televizyon kumandasını da hiç kimseye vermediği ve sürekli elinde tuttuğu öğrenildi. Trump’ın kumandasına yalnızca yanındaki personelinin dokunabildiği öğrenildi.
 

About

Check Also

Tayland’da Mahsur Kalan 12 Çocuk ve Antrenörleri İçin Oksijen Kritik Seviyede

Tayland’da 12 çocuk ve antrenörleri birlikte girdikleri mağarada mahsur kalmış ve ancak 9 gün sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir