Cumartesi , Temmuz 21 2018

Batı Bunalımı ve İslamofobi


Endülüs’ün göz bebeği Elhamra’nın, tüm hücrelerine kadar işlenen sözdür bu;

“Allah’tan başka galip yoktur”.

Bugün Alemi İslam Mağlup görünse de zarurette, meydanlardaki zalimlerin uğultuları korkularındandır.  Hak olan bakidir. Mağlup olan, acz ile sonlarını bekleyen cehennem ordusudur. 

Göremeyeceklerimiz olabilir, fakat Büyük Türkiye geçmişte olduğu gibi, yeniden şanlı tarihini yazıyor. 

Yaşanan son olaylar da gösterdi ki batı, bunalım ve buhran içinde zihinsel savaşını verirken bir yandan, bir taraftan da madde de benliklerini yitirmiş milyonlar ile İnsan Medeniyetine karşı açtığı savaşta kendi varlığının meşruiyetini kabullendirmek suretiyle, bugün terör saldırılarını artırmaktadır.

Dünya eğer bir terör örgütü arıyorsa , kurucuları terörist olan(şamir, Ariel şaron, menahem begin ve birçok israil bakanı) israil devletine bakmalıdır. Ortadoğu’nun terör ile tanışması israil devletinin kurulmasıyla başlamıştır. Bizim değerlerimize göre öldürülen ve katledilen her insana, insani ve vicdani çerçeveden bakılmalıdır.  

Fakat son 10 yılda 12 milyon Müslüman işkence görerek ve canice katledilirken onları görmezden gelen sözüm ona insan hakları savunucusu dünya liderleri, 12 insan bilinçli bir şekilde, planlı bir suikastla katledilince mi sesleri çıkmaya başladılar. Herkes bilmelidir ki yaşanan bu son “Avrupa’nın 11 Eylül’ü” organizasyonu, israil ve fransız istihbaratının bir kurgusudur. Hedef Alem-i İslam, Avrupa’nın İslamlaşması ve Ortadoğu’da planlanan yeni işgal stratejilerinin hukuksal zeminidir.

Avrupa yaşayan hiçbir Müslüman kardeşimiz bir suçlu gibi başı önde, çekimser, saklanarak yürümemeliler ve kendilerini haksız hissetmemeliler. Suçlu olan Terör Baronları ve İslam’ı bir terör devleti gibi anlatan o baronların uşakları örgütlerdir.

Terör devleri İsrail’in, terörist Başbakan’ı Netenyahu, hangi yüzle Paris’teki yürüyüşe katılmıştır. Kendisi önce misket bombaları ve varil bombaları ile katlettiği Esmaların, Furkanların, onların Ana ve Babalarının hesabını tüm insanlığa vermelidir. 

IŞİD çok stratejik ve profesyonel bir temizlik operasyonu olmuştur. Avrupa IŞİD ile, ülkelerindeki temizliğini gerçekleştirmiştir. Ne kadar aykırı ve sapık düşünceli radikaller varsa ve ülkelerindeki katma değeri olmayan kendilerince gereksiz Hristiyanları da bu operasyon ile temizlemişlerdir.

İşte tam da burada bir şeyi ifade etmekte fayda buluyorum; kanadı kırılan göçmen kuşlarını tedavi etmek için vakıflar kuran bir İslam Medeniyeti ile bu Batmaya muktedir Batı Bloğunun arasındaki fark budur. “İnsan varlıkların en şereflisidir” bizim inancımıza göre, fakat onlar için insan, kendi mevcudiyetlerinin devamının garantörü olarak ölmesi gereken milyonlar topluluğudur.

Hitler’in iktidara gelişi muhakkak incelenmelidir. Gaz odalarında Zehirlenen  ve fırınlarda yakılan Yahudiler (siyonistlere göre yaşamaya hakkı olmayan Zavallılar), Siyonizm nedir bilmeden sade Yahudiliği yaşayan büyük israil hedefleri olmayan Yahudilerdir. Hitler’in iktidara gelmesi tamamen Yahudi bankerlerin desteği iledir ve kurulan dünya düzeninin iplerinin eline alınması sürecidir.

Elbette ki amaçları hasıl oldu ve Hitler iktidara  geldi. Doğal olarak para alan emir alır ilkesi ile Yahudi siyonist zenginler yönetimi ele geçirdiler. Siyonistler, büyük bir algı operasyonu ile Avrupa’daki Yahudileri Filistin’e göçe zorladılar. Bu zorlamaya direnen garip zavallı Yahudiler fırınlarda sabun okurken, dünya bu acıtasyon ile Yahudilere katliam yapıldı cümlesini dillerden düşürmedi. Burada sorulması gereken asıl soru şu: Madem masum insanlar katledildi dönemin Almanya’sında, israil devleti soydaşlarına niçin sahip çıkmıyor. Bize dayattıkları Ermeni Soykırımı Yalanı için milyonları sokaklara dökerek demokrasi arayan Siyonist düşünceler, niçin kendi soydaşları için Almanya Sokaklarında Soykırım yürüyüşü organize etmiyorlar. Niçin halen Alman bankerler ve dünya devi Yahudi firmaları Almanya ve dünya ülkelerini yönetiyor. 

Şu bir gerçek ki; israil göçleri tamamen Hitler’in kontrolünde ve koordinesinde, Teodel Herz’in Planı ile olmuştur. 

Bugün eğer ülkemizin başbakanı ve İslam Ülkeleri’nin temsilcileri bu yürüyüşe katılmamış olsalardı eminim  ki fatura mazlum İslam yurtlarına kesilecekti. Yaklaşık 5 günden beri İspanya’dayım. Nereye gitsem, hangi televizyon kanalını açsam konuşulan tek şey “terör ve İslam”. Granada’da bir Türk dönerci dostumun söylediği gibi “Bunların derdi her vakit namazda bir Avrupalının Hidayete kavuşması”. Ortadoğu’da kukla liderler yok olunca üretilecek bir bahane kalmadı ve 11 Eylüller miadını tamamladı. Mahmut Abbas ve birçok İslam devleti liderleri, iyi ki Paris’teydi. Eğer ki orada olmasaydılar eminim ki Netenyahu ve sözümona demokrat, insan hakları savunucusu emperyalist monşerler Yemen’deydi. Fas ve Yemen iki işgal stratejisi.

Fransa için Mali’den sonra fiilen Fas’in işgali, İsrail için ise Yemen hakimiyeti… Zaten bir orası kalmıştı fiilen işgal etmedikleri. Velhasıl, İslam yeniden yeryüzünde hakim olacak. Bugün Paris’te birleşen sözde insan hakları savunucularının bir araya gelmeleri batıl olanı temsil ettiği gibi, hak olanın İslam Ümmeti’nin tevhidi oluşturması gayreti temennimizdir…

Son olarak, yaşanan gelişmeler tamamen Fransız ve israil istihbaratının bir organizasyonu olup, tüm Batı Avrupa ve Güney Avrupa’daki televizyonların sürekli “İslam ve terör” üzerine hava durumlarını bile iptal edip, 24 saat yayın yapması manidardır. (Not: Batı Avrupa’da ve güneyde tüm medya ve medya Okullarının sahibi Yahudi ve  Ermenidir.) 

İslâm’ın Çocuklarının Kudüs mitinginde toplanması temennisiyle…

12.01.2015

ENDÜLÜS GRANADA

(İslam mührünün Yedi Kainata vurulduğu Arabilerin, Tarık bin Ziyadların ve İbn-i Rüşlerin Medeniyetinden)

About Feyzullah TECİRLİ

Check Also

Kendimize Sormamız Gerekenler

Neden asabiyiz?      Toplumsal baskı ve ötekileştirmeye maruz kalıyor muyuz?     Sevgisizlik ve şiddet neden …

5 comments

  1. bu kadar açık ve bu kadar anlaşılır net açıklama için teşşekküler…bütün avrupa ülkeleri de biliyorki gün bizim günümüz inşallah bütün zalimler diz çökecek ve neolursa olsun biz hükmedeceğiz Allahın izniyle yıkamayacaklar güçleri yetmez bizim dinimiz,kuranımız,imanımız ve efendimiz Hz. MUHAMMET bu dini bu dinin altında olan dinkardeşlerimizi kuruyacak ve İnşallah bunu herkes görecek yakındır …

  2. Yüreğine sağlık hocam, olayın ironik olan kısmı onlar saldırdıkça bizde ümmet duygusunun neşvü nema bulmasıdır .. Nesli ceditten korksunlar vesselam..

  3. ömer güllü

    yüreğne sağlık

  4. Yürekli kardeşim. Kalemine sağlık.

  5. Elhamdulillah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir