Cuma , Haziran 22 2018

Bayram Kazalarında Bilanço Artıyor: 67 Ölü, 407 Yaralı!


Ramazan Bayramı’nın son gününde de kazalar devam etti. Tatil dönüşü meydana gelen kazalarda, 9 kişi hayatını kaybetti 28 kişi yaralandı. Bayram tatilinin başladığı günden bu yana meydana gelen trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 67, yaralananların sayısı ise 379 oldu. 

Bugün Ramazan Bayramı’nın son gününde, kazalar yine durmadı. Bayramın 3. gününde saat 22’ye kadar İzmir, Sakarya, Antalya, Kocaeli, Şanlıurfa, İstanbul, Adıyaman, Çorum ve Bursa’da trafik kazaları meydana geldi. Kazalarda, 9 kişi hayatını kaybetti 28 kişi yaralandı.

BİLANÇO GİDEREK AĞIRLAŞIYOR
Bayram tatilinin başladığı Cuma gününden itibaren kazalar da başladı. 23 Haziran Cuma günü meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi hayatını kaybetti, 20 kişi yaralandı. 24 Haziran Cumartesi günü ise kaz bilançosu daha da ağır oldu. Tatilin ikinci gününde 26 ölü, 128 yaralı vardı. 25 Haziran Pazar günü meydana gelen kazalarda 15 kişi hayatını kaybetti, 103 kişi yaralandı. 26 Haziran Pazartesi günü ise 16 kişi öldü, 90 kişi yaralandı. 

ÖLÜ SAYISI 67, YARALI SAYISI 407 OLDU
Bayram tatilinin son gününde trafik canavarı yine yollardaydı. Alınan bütün önlemlere rağmen akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazalarında 9 kişi hayatını kaybetti, 28 kişi yaralandı. Bayram tatilinin son bilançosu 67 ölü, 407 yaralı oldu. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir