Pazartesi , Haziran 25 2018

BBP Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Genel Merkezini Ziyaret Etti


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Parti Genel Merkezinde ziyaret etti. 

Ziyaret sonrasında AK Parti Genel Merkezi önünde açıklamalarda bulunan Destici, “Ülkemiz, son günlerde kritik süreçlerden geçiyor. BBP’si kurulduğu günden beri sorumlu muhalefet anlayışı içerisinde hareket ederek yol gösterici bir politika izlemiştir. Biz, doğrunun kimden gelirse gelsin daima yanında olduğumuz gibi yanlış yapana da uyarılarda bulunduk.” dedi. 

Destici, “Ülkemiz, ABD’nin başında bulunduğu emperyalist, siyonist, hain, terörist ve işbirlikçi bir grubun açık tehdidi ve saldırısı ile karşı karşıyadır. Ülkemizin bu zor günlerinde BBP olarak devletimizin, ülkemizin yanında olduğumuz gibi milletimiz tarafından seçilen yöneticilere desteğimizi esirgemeyeceğiz. Ülkemizin bu zor sürecinde Meclisimizin içerisinde veya dışarısındaki tüm siyasi partiler, sivil toplum örgütleri, basın mensupları ile toplumumuzun her bireyi bu tezgahları bozmak için birlik içerisinde hareket etmelidir. Ülkemiz için ilk tehdit Suriye’nin kuzey bölgesinde yaşananlardır. Biz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümetin izlediği politikaları doğru buluyoruz. 

AK Parti Genel Merkezinde yapılan görüşmenin son bölümüne Başbakan Binali Yıldırım’ında katıldığını belirten Destici, görüşmenin çok yararlı geçtiğini belirtti.     
 

About

Check Also

Bekir Bozdağ Açıkladı! OHAL 3 Ay Daha Uzatılıyor

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulundu ve OHAL’in 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir