Cumartesi , Ağustos 4 2018

Behzat Ç.'nin Yazarı Emrah Serbes 2 Kişinin Öldüğü Trafik Kazasını Kendisinin Yaptığını İtiraf Ederek Tutuklandı


Behzat Ç.’nin yazarı ünlü yazar ve senarist Emrah Serbes, bugün sosyal medya hesabından yaptığı itirafın ardından tutuklandı. Serbes, Aydın’da iki kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını itiraf etti.

İzmir – Aydın otobanında 22 Eylül tarihinde iki kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını itiraf eden ünlü yazar ve senarist Emrah Serbes, savcılığa teslim oldu. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Serbes, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emrah Serbes’in mahkemede verdiği ifade de ortaya çıktı. 

BABA VE 16 YAŞINDAKİ KIZI HAYATINI KAYBETTİ
Aydın-İzmir otoyolunda 22 Eylül tarihinde meydana gelen trafik kazasında İzmir istikametinden Aydın yönüne seyir halinde olan 34 NT 5005 plakalı otomobil ile aynı yönde ilerleyen 35 TV 9335 plakalı Ayhan Özçelik yönetimindeki otomobil çarpışmıştı. Arkadan çarpma sonucu yaşanan kazada önde bulunan araçta 59 yaşındaki Ayhan Özçelik ile 16 yaşındaki kızları Zeynep Özçelik hayatını kaybetmişti.

ARKADAŞI KAZAYI ÜSTLENMİŞ
22 Eylül günü meydana gelen kaza nedeniyle aracı kullandığını söyleyen Kenan Doğru, tutuklanarak cezaevine girmişti. Bugün Behzat Ç.’nin senaristi yazar Emrah Serbes, sosyal medya hesabından bir itiraf mektubu yayınlayarak, kazayı kendisinin yaptığını söyledi ve ardından da İzmir Torbalı Adliyesine gelip teslim oldu. Serbes, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklandı. 

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
Mahkemede Ünlü senarist Emrah Serbes’in verdiği ifade de ortaya çıktı. Serbes, ifadesinde olay günü tatil için arkadaşı Kenan Doğru ile Bodrum’a doğru yola çıktıklarını belirterek, kaza sonrasında kendisini kaybettiğini ve bu nedenle üstlenemediğini söyledi. Serbes ifadesinin devamında olaydan sonra İstanbul’a döndüğünü belirterek, Özel bir psikiyatri kliniğinde 4-5 gün kadar yattım ve tedavi oldum. Kendimi cezaevi koşullarına ruhsal ve bedensel olarak hazırladım. Daha sonra İzmir Torbalı Cumhuriyet Başsavcılığına gelerek teslim olmaya karar verdim. Cezam neyse çekmeye razıyım” dedi. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir