Cumartesi , Ağustos 4 2018

Benfica’dan Talisca Açıklaması! 25 Milyon Euro…


Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen ve taraftarın sevgilisi haline gelen Brezilyalı futbolcu Talisca için 25 milyon Euro civarında teklifler geldiği iddia edilmişti. Bu konuda ise yıldız futbolcunun asıl kulübü Benfica’dan önemli bir açıklama geldi. İşte detaylar…

Beşiktaş’ın Portekiz ekibi Benfica’dan kadrosuna kiralık olarak kattığı son iki sezonda gösterdiği performansı ile göz doldurarak şampiyonluklarda büyük pay sahibi olan ve taraftarında sevgilisi olan Anderson Talisca için siyah beyazlıları endişelendiren bazı iddialar ortaya atılmış ve Talisca için Benfica kulübüne Çin’den 25 milyon Euro civarında teklif geldiği iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından ise Benfica kulübünden Talisca hakkında bir açıklama yapıldı.

İDDİALAR ASILSIZ

Portekiz ekibi Benfica’nın İletişim Direktörü olan Luis Bernardo, Çin’den Talisca için Benfica’ya 25 milyon Euro civarında gelen bir teklifin olmadığını söyledi ve basında çıkan bu haberlerin tamamen asılsız olduğunu duyurdu. Talisca’nın önemli bir oyuncu olduğunu söyleyen Bernardo, henüz kulübe gelen bir teklifin olmadığını ve bu yönde çıkan haberleri bilmediğini ancak haberlerin asıl olduğunu belirtti.

TALİSCA BEŞİKTAŞ’TA MUTLU

Benfica’dan Beşiktaş’a gelmesinin ardından Süper Lig’de ve Avrupa maçlarında olağanüstü bir performans sergileyen ve Beşiktaş’ın son iki sezonundaki şampiyonluklarında büyük pay sahibi olan Anderson Talisca, siyah beyazlı ekipte her fırsatta mutlu olduğunu dile getiriyor ve başkan Fikret Orman’ın bonservisini almasını istiyor. Bu konuda birkaç açıklama yapan Talisca, her ne kadar Beşiktaş’ta oynasa da Benfica ile olan sözleşmesinin de devam ettiğini hatırlattı.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir