Cuma , Haziran 22 2018

Beşiktaş KAP'a Bildirdi! Gökhan İnler Resmen Ayrıldı!


Beşiktaş’ta günlerdir gündemden düşmeyen Gökhan İnler konusu sonuçlandı. Gökhan İnler’in sözleşmesinin feshedildiği Beşiktaş tarafından KAP’a bildirildi. 

Beşiktaş’ta uzun süreden bu yana ayrılacağı konuşulan Gökhan İnler’in sözleşmesinin fesh edildiği resmen açıklandı. Bugün Beşiktaş yönetimi, Gökhan İnler ayrılığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. KAP’a açıklama yapan Siyah Beyazlı kulüp, “Profesyonel futbolcumuz Gökhan İnler ile olan sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı. 

GÖKHAN İNLER KİMDİR?
Gökhan İnler, Türk asıllı İsviçre vatandaşı futbolcudur. Tekirdağlı olan babası, geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmiştir. Annesi ise Samsunlu ve hayattadır. Futbolcu, Balıkesir alt yapısından yetişmiş, 2004-2005 sezonunda Önder Çengel ile birlikte Fenerbahçe tarafından Almanya’da sezona hazırlık kampında denenerek ardından 4 yıllık sözleşme imzalamıştır. Teknik Direktörü Christoph Daum tarafından beğenilmeyen futbolcunun sözleşmesi 2004-2005 sezonunda fesh edilmiştir. Bu tarihten sonra serbest kalan futbolcu bir süre Beşiktaş Alt Yapısıyla idmanlara çıktıktan sonra FC Aarau Takımına Transfer olmuş, burada bir sezon forma giydikten sonra da FC Zürich Takımına transfer olmuştur. Türkiye Ümit Milli Takımı Formasını 2 defa giyen futbolcu, A milli takımdan çağrılmayınca İsviçre A Milli Takımında oynamıştır. 

 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir