Çarşamba , Haziran 20 2018

Beşiktaş Şenol Güneş'e Yapılan A Milli Takım Teknik Direktörlüğü Teklifine Olumsuz Yanıt Verdi


A Milli Takım teknik direktörlüğü için bugün Yıldırım Demirören ile Şenol Güneş arasında sürpriz bir görüşme yapıldı. Görüşmenin detayları henüz açıklanmazken, Demirören’in Şenol Güneş’e yaptığı teklife Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan olumsuz yanıt geldi. 

İddialara göre bugün Yıldırım Demirören ile Şenol Güneş arasında yapılan görüşmede, Demirören Güneş’e önce 4 maçlık sonra da 4 yıllık bir sözleşme teklifinde bulundu. Konu hakkında bir cevap vermeyen Güneş’in ise Beşiktaş ile bir sözleşmesi olduğunu ve kararı verecek kişinin Başkanı Fikret Orman olduğunu söyledi. Daha sonra Demirören’in Fikret Orman’ı aradığı ve Orman’ın ise bu teklife olumsuz yanıt verdiği iddia edildi. 

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ AÇIKLAMA YAPTI
Yaşanan bu gelişmenin ardından Beşiktaş Kulübünün resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Milli Takım Teknik direktörlüğü için Şenol Güneş’in adının geçmesinden dolayı onur duyulduğu belirtilerek, TFF tarafından Başkan Fikret Orman’ın bilgisi dahilinde Şenol Güneş’e bir teklif yapıldığına değinildi. Açıklamanın devamında, Şenol Güneş ve Fikret orman arasında bir değerlendirme yapıldığı belirtilerek, böyle bir çalışma modelinin uygun olmadığı kanısına varıldığına dikkat çekildi. 

 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir