Pazartesi , Temmuz 16 2018

Beşiktaş’a Büyük Müjde! Vida Ocak’ta Geliyor


Transfer döneminin son zamanlarında yaşanılan pürüzlerden dolayı Vida’yı kadrosuna katamayan Beşiktaş, Ocak ayında yıldız oyuncuyu kadrosuna katmaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

Süper Lig’de oynadığı futbol ile herkesin beğenisini kazanan ve 2 yıl üst üste şampiyon olan Beşiktaş, ligin yanı sıra Şampiyonlar Ligi’nde gidebildiği kadar ileriye gitmek istiyor. Kadrosuna bu yıl yaptığı flaş transferlerle daha da güçlenen siyah beyazlı ekip, yaz transfer döneminde uzun süre temas sağlansa da yaşanılan pürüzlerden dolayı gerçekleşmeyen Vida transferini bitirmeye çok yaklaştı. 

Transfer ile ilgili olaraksa en net açıklamayı FİFA menajeri Uğur Avadan yaptı. Ocak ayında yıldız oyuncunun Beşiktaş’a geleceğini söyleyen Avadan, “Vida ile sürekli konuşuyoruz. Şunu net biçimde söyleyebilirim, Ocak ayındaki transfer döneminde pürüz olacağını zannetmiyorum. Vida, Beşiktaş formasını giyecektir” dedi. 

BEŞİKTAŞ’I YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Vida’nın Dinamo Kiev ile olan sözleşmesinin Ocak ayı içerisinde son bulacağını dile getiren FİFA menajeri Uğur Avadan, Vida’nın Beşiktaş’ı yakından takip ettiğini de dile getirdi. Avadan, “Vida, hem Türk futbolunu hem de Beşiktaş’ı yakından takip ediyor. Tabii ki Beşiktaş’ın Avrupa’daki başarısı sadece Vida’nın değil Avrupa’daki tüm futbolcuların iştahını kabartıyor. Yani şu takımda çok fazla kişi olmak istiyor, sadece takım olarak da bakmayalım. Muhteşem bir taraftar, yarattıkları ortam, Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısı herkesi cezbediyor.” ifadelerini kullandı. 

Vida ile yaptığı görüşmelerde Beşiktaş’ta oynayacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Avadan, “Ama bunların hepsi başarı ile alakalı. Şimdi takım iki de sıfır yapsa, ligde kötü gitse, tribünler boş olsa, onda da bu istek ve bu arzular olmayacak. Yani her şey başarıyla ve yapılan iyi işlerle beraber geliyor, o yüzden Beşiktaş yönetimini gerçekten çok takdir ediyorum. Takımları sahada savaşırken, kendileri de saha dışında yaşanabilecek en küçük bir sıkıntıya izin vermiyorlar” dedi. 

 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir