Cumartesi , Ağustos 4 2018

Beşiktaş’ın ŞL’nde Rakibi Bayern Münih Oldu


Şampiyonlar Ligi’nde ki tek temsilcimiz olan Beşiktaş, son 16 turuna kalma başarısı gösterdi ve Avrupa’da yeni bir tarih yazdı. Siyah beyazlıların son 16 turundaki kura çekimleri sonrasında çeyrek final öncesi rakibi Bayern Münih oldu.

Şampiyonlar Ligi’nde ki tek temsilcimiz Beşiktaş’a dev rakip! Şampiyonlar Ligi’nde tek temsilcimiz olan Beşiktaş, Avrupa’da adeta fırtına gibi esti ve grubunda muazzam bir başarı gösterip hem mağlup olmadı hem de en çok puan toplayan Türk takımı olarak tarihe geçti. Grubundan başarı ile çıkan siyah beyazlıların ise bugün ki kura çekimlerinde rakibi belli oldu. Çeyrek final öncesinde son 16 turunda yapılan kura çekimlerinde siyah beyazlıların rakibi Almanya’nın dev takımı Bayern Münih oldu. Kura çekimine göre ise temsilcimiz ilk maçını deplasmanda oynayacak.

RAKİP GÜÇLÜ AMA BİZ ZAYIF DEĞİLİZ

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde ki son 16 turunda yapılan kura çekimlerinde rakibinin Alman devi Bayern Münih olmasının ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalarda bulundu. bu turnuvada bulunan bütün takımların güçlü olduğunu belirten Orman, zor bir rakiple eşleştiklerini belirtti.

Geçen yıl Brugge çıktığında sevindiklerini fakat elendiklerini hatırlatan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Leipzig’i iki maçta yendiklerini de dile getirdi ve bunun kendileri için büyük bir motivasyon olduğunu belirtti. Rakibin güçlü ancak kendilerinin zayıf olmadığını da belirten Orman, kuranın hayırlı olmasını diledi.

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir