Cuma , Haziran 22 2018

Beşiktaş’ta Hedef 100 Milyon Taraftar


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu ve hedeflerinin 100 milyon taraftar olduğunu dile getirdi. Ayrıca Orman, Beşiktaş’ın maçlarının her hafta Çin’de de yayınlanacağını dile getirdi ve marka değerini arttıracaklarını söyledi. İşte detaylar…

Beşiktaş’ta yeni bir proje çılgınlığı yaşanıyor! Göreve geldiği günden bu yana Beşiktaş’ı hep bir üst çıtaya yükseltmek için çalışan ve marka değerini arttırmaya çalışan Başkan Fikret Orman, “Come to Beşiktaş” çılgınlığının ardından yeni bir proje başlattıklarını açıkladı ve projenin reklam videosunu izleterek önemli açıklamalar yaptı. 

HEDEF 100 MİLYON TARAFTAR 

Beşiktaş’ı dünyaya tanıtmak istediklerini söyleyen ve marka değerini daha da yükseltmek istediklerini belirten Orman, yeni projelerinin isminin “Gel kim olursan ol yine gel” olduğunu söyledi ve bu projeyi de yaymaya çalışacaklarını dile getirdi. Çin’de her hafta Beşiktaş ile ilgili olarak haberlerin yapıldığını söyleyen Orman, maçların da orada yayınlanacağını söyledi ve “Artık Beşiktaş’ın maçları Çin’de de yayınlanacak. Her hafta Çin’de Beşiktaş ile ilgili haberler yapılıyor. Birçok ülkede programlar yaptık” dedi.

Hedeflerinin oldukça büyük olduğunu belirten Orman, 2020 yılına kadar hedeflerinin 100 milyon taraftar olduğunu söyledi ve bu projeye 1 milyonun üzerinde para harcayacaklarını belirtti. Videoda yer alan Cenk Tosun hakkında da açıklamalarda bulunan Fikret Orman, “Bu önceden çekilmiş bir film. Cenk transfer olsa da ailemizin bir parçasıdır. Kariyerinin bir noktasında ailesine geri dönmek isteyebilir” ifadelerini kullandı.  
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir