Cumartesi , Ağustos 4 2018

Beşiktaş’ta Negredo Şoku! Rapor Olumsuz


Beşiktaş’ın yaz transfer döneminde büyük umutlarla transfer ettiği ancak beklediği verimi bir türlü alamadığı Alvaro Negredo için bir şok da kulüp izleme komitesinden geldi. İşte detaylar…

Spor Toto Süper Lig’de geçtiğimiz iki sezonun şampiyonu Beşiktaş, yaz transfer döneminde yaptığı flaş transferler ile dünya gündemine oturmuş ve kadrosuna Real Madrid’den dünyaca ünlü futbolcu Pepe’yi, Garry Medel’i, Lens’i ve Alvaro Negredo’yu katmıştı. Ancak siyah beyazlı yönetimi bu transferlerden en çok şaşırtan isim ise İspanyol golcü Alvaro Negredo oldu. Cenk Tosun’un gerisinde kalan Alvaro Negredo, bir türlü beklenileni veremedi ve etkili bir performans gösteremedi.

NEGREDO’YA OLUMSUZ RAPOR

İspanyol golcünün beklenen performansın altında kalması ve henüz golle tanışamaması hem siyah beyazlı yönetimi hem de hem de siyah beyazlı taraftarları tedirgin ediyor. İspanyol golcünün bir türlü bekleneni verememesinin yanı sıra bir kötü haber de Beşiktaş Oyuncu Komitesi’nden geldi. Komitenin Alvaro Negredo için hazırladığı raporda sisteme adapte olmasının çok zor olduğu belirtilirken, yıldız futbolcunun Beşiktaş’ın hızlı oyununa da adapte olmasının çok zor olduğu belirtildi ve bu yüzden de yedek beklediği belirtildi.

Bunun yanı sıra İzleme Komitesi siyah beyazlı takımın Hırvat savunma oyuncusu Mitrovic için de bir rapor hazırladı. Komite Mitrovic’in de geri dönüşlerde ve kademelerde eksik yönlerinin olduğunu ve bu yüzden de raporda yetersiz olduğunu belirtti. Bu sezon Beşiktaş formasını 9 defa giyen Negredo sadece 2 defa ilk 11 oynadı. Mitrovic ise 1 maçta sadece 20 dakika görev alabildi.

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir