Pazar , Ağustos 5 2018

Beyin Kanaması Geçiren AK Parti’li İsmail Göksel Hayatını Kaybetti!


Ak Parti 23. Dönem Niğde milletvekili İsmail Göksel, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ölümü ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yasa boğan Göksel, bugüne kadar birçok konuda Görev yapmış ve 66 yaşındaydı. Görsel için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Yarın tören düzenleneceği öğrenildi.

Beyin kanaması nedeniyle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesine alınan AK Parti 23 dönem Niğde milletvekili İsmail Göksel yaşam mücadelesini kaybetti. 66 yaşında hayatını kaybeden milletvekili İsmail Köksal için yarın saat 11’de TBMM’de tören düzenlenecek. Ak Parti 23. Dönem Niğde milletvekili İsmail Göksel’ in Cenazesi yarın memleketi Niğde’de Hacıabdullah Cami’nde kılınacak ikindi namazının ardından toprağa verilecek.

İSMAİL GÖKSEL KİMDİR?

İsmail Göksel,  sırası ile Kara Harp Okulu, Topçu ve Füze Okulu ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir.  Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisansını da tamamlayan Göksel,  siyaset hayatının öncesinde Kıta komutanlıkları yapmıştır.  Ayrıca Göksel,  Kara Harp Okulu öğretim görevlisi,  askeri hakim ve savcı olarak da çalışmıştır. Ankara Mamak 4. Kolordu Askeri Savcılığı ve hakim Yarbay olarak görev yapan Göksel, kısa bir sürede olsa serbest avukat olarak da çalıştı. Niğde Vakfı ve 1972’liler Vakfının kurucusu ve yöneticisi olan Göksel, TBMM’ye 23. dönemde AK Parti Niğde Milletvekili olarak girdi.  66 yaşında hayatını kaybeden Göksel evli ve bir çocuk babasıydı.

About admin

Check Also

Son Başbakan Binali Yıldırım’dan Duygusal Veda

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım, bugün yapılan Ak Parti grup toplantısı sırasında veda konuşması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir