Pazartesi , Ağustos 6 2018

Beyin Kanseri Olan Nur Yerlitaş’ın Sağlık Durumu Hakkında İlk Açıklama


Ünlü modacı Nur Yerlitaş, beyninde tespit edilen bir kitle nedeniyle özel bir hastanede ameliyata alındı.  Nur Yerlitaş’ın ameliyatının başarılı geçti öğrenilirken ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi. Nur Yerlitaş’ın ameliyat edildiği hastanenin başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu,  ünlü modacının ameliyatı ve sonrasındaki süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın ameliyat olduğu özel hastanenin Başhekimi Profesör Doktor Çağlar Çuhadaroğlu yaptığı açıklamada,  henüz patolojiden net olarak bir sonuç gelmeden beyinde ya da vücutta bulunan kitlelerin kanseri olarak adlandırılan olmayacağını belirterek bunun için veri ihtiyaç olduğunu ve beklemede olduklarını dile getirdi.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın beyninde belirlenen kitle nedeniyle Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Necmettin Pamir ve ekibi tarafından ameliyat edildiği öğrenildi. Nur Yerlitaş’ın ameliyatının başarılı geçtiği öğrenilirken ameliyatın ardından yoğun bakımda tedavi altına alındığı belirtildi. Ayrıca Nur Yerlitaş’ın ameliyat oldu hastaneden bir basın açıklaması da yapıldı. Hastanenin Başhekimi Profesör Doktor Çağlar Çuhadaroğlu tarafından yapılan açıklamada Nur Yerlitaş’ın hastane tarafından takip edildiğini ve takipleri sonucunda yapılan değerlendirmede Beyninde bir problem olduğunun görüldüğünü söyledi.  Bu tespitin ardından hastanenin Bölüm Başkanı Prof. Dr. Necmettin Pamir tarafından Nur Yerlitaş’ın bugün ameliyata alındığını belirten Çuhadaroğlu,  ameliyat sonrası ünlü modacının durumunun iyi olduğunu ve uyandığında konuşabildiğini dile getirdi.

 

 

About admin

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir