Cumartesi , Ağustos 4 2018

Bıçakla Tehdit Ettiği Kadına Parkta Cinsel İstismarda Bulundu


İstanbul Şişli’de bir barda arkadaşları ile eğlenen 42 yaşındaki D.S, taksiye binmek için durağa gittiği sırada yanına yaklaşan F.A, onu bıçakla zorla parkın içerisine götürdü ve D.S’ye tecavüz etti. F.A ise bu iddiaları yalanladı ve doğru olmadığını belirtti. İşte detaylar…

İstanbul Şişli’de tam anlamıyla inanılmaz bir olay yaşandı! İstanbul Şişli’de arkadaşları ile eğlenmeye giden 42 yaşındaki D.S,  burada yeteri kadar eğlendikten sonra saat :00 sularında eğlendikleri bardan çıktı ve evine gitmek için taksiye binmek istedi. Bu yüzden de durağa doğru yürüdü. O yürürken ise F.A, D.S’ye yaklaştı ve bıçağı ona dayayıp ve hiçbir şey belli etmeden yürümesini istedi. Ne yapacağını şaşıran D.S iseonunla beraber yürürken F.A kadını parkın içine götürdü ve D.S2nin karakolda verdiği ifadelere göre F.A kendisine parkın içerisinde tecavüz etti.

YARDIM ETMEK İÇİN YANINA GİTTİM

D.S’nin şikayetinden sonra ise polis ekipleri hemen harekete geçti ve güvenlik kameralarının incelenmesinin ardından F.A yapılan operasyon ile yakalandı ve emniyete getirildi. Emniyette vermiş olduğu ifadelerde suçlamaları kabul etmeyen F.A, D.S’yi gördüğünde ağladığını ve bu yüzden yardım için yanına gittiğini söyledi.

Parası olmadığı için eve gidemediğini ve bu yüzden parkta oturduklarını söyleyen F.A, tüm iddiaları reddetti ve tecavüz gibi bir olayın yaşanmadığını belirtti. F.A çıkarıldığı adliyede ise tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir