Salı , Temmuz 17 2018

Bircan İpek’ten Şok Tepki! “Çiftleşmiş Bir Havansın”


Adıyaman’da 4 yaşındaki kızını hastane odasında boğarak öldürmeye çalışan bir anneye tepkiler çığ gibi büyürken, Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Bircan İpek’te olaya sert tepki gösterdi ve “Sen çiftleşmiş bir hayvansın” dedi. İşte detaylar…

Adıyaman’da önceki gün akıl almaz bir olay yaşanmış ve rahatsızlanan 4 yaşındaki kızını bir anne hastaneye kaldırmıştı. Hastanede ise kızını yanındaki elbisenin kol kısmı ile boğmaya çalışmış ve küçük kızın beyin ölümünün gerçekleştiği belirtilmişti. Daha sonra ise anne polisler tarafından gözaltına alınmıştı. Bu olaya ise tepkiler çığ gibi büyürken, Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Ece Erken ve Bircan İpek de olaya sert tepki gösterdi. Ece Erken olayla ilgili, “Sana Allah çocuk vermiş. Allah’ın belası kadın boşanmışsın, ikiniz de çocuğu almamışsınız. Çocuk kurumlara düşmüş, bir de çocuk susmuyor diye boğuyorsun. Çok özür dilerim ama umarım hapishanede başına daha beteri gelir. Sen nasıl bir annesin? Bunları görmekten tiksiniyorum. Allah cezanı versin senin” ifadelerine yer verdi.

BİRCAN İPEK’TEN SERT TEPKİ

Ece Erken’den sonra söz alan Bircan İpek’te yaşanılan olaya çok sert tepki gösterdi ve adeta programda çılgına döndü. Kızına buna yapan cani annenin muhakkak cezalandırılmasını gerektiğini söyleyen Bircan İpek daha sert ifadeler kullandı ve “Sadece yapmak istemek, beş dakikalık zevkleriniz için çocuk sahibi olduğunuzun farkına şimdi vardım. Senin yatacak yerinin olmaması lazım. Ağlayan bir çocuğu susturamayan bir kişiye anne denilemez. Sen o adamla çiftleşmiş bir hayvansın. Sen çiftleşme yaşamış bir hayvansın ve ne yazık ki bir çocuğun olmuş. Hayvanseverlerden de özür diliyorum. Onlar ne demek istediğimi anlıyorlar” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 
 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir