Cumartesi , Ağustos 4 2018

Bodrum'da Saldırıda Yaralanan Zeynep Molho Taburcu Oldu


Bodrum’da geçtiğimiz Pazar günü iki beach club’a düzenlenen saldırıda 1 kişi hayatını kaybetmiş, 4 kişi de yaralanmıştı. Saldırıda yaralananlardan biri olan Jess Molho’nun eşi Zeynep Molho hastaneden taburcu oldu. 

Bodrum Göltürkübükü Mahallesi’ndeki Çilek Beach Club’a ve Sess Beach Club’a 30 Temmuz’da düzenlenen saldırıda 1 kişi hayatını kaybetmiş, 4 kişi de yaralanmışı. Yaklaşık 400 kişinin eğlendiği sırada gerçekleşen saldırıda müşterilerden sunucu Jess Molho’nun eşi 36 yaşındaki Zeynep Molho da yaralanmıştı. 

SALDIRGAN HALA ARANIYOR
Olaydan sonra kaçan saldırgan ve ona yardım eden bir kişinin yakalanması için çalışmalar  devam ediyor. Yaralıların ise 3’ü daha önce taburcu olmuştu. 

ZEYNEP MOLHO TABURCU EDİLDİ
Sunucu Jess Molho’nun eşi Zeynep Molhada Bodrumda özel hastanede tedavi altına alınmıştı. Zeynep Molho’nun Sırtına isabet ederek kaburgasını kıran kurşun ameliyatla çıkarıldı. Hastaneden taburcu olan Zeynep Molho’nun eşi Jess Molho bir açıklama yaparak Kalıcı bir rahatsızlığı yok, ancak bir süre Bodrum’da dinlenmesi gerekiyor, olayın şokunu atlattı. Şu anda kendisi açıklama yapmak istemiyor. İlgi gösteren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir