Pazar , Haziran 24 2018

Bolu’da İğrenç Olay! Komşusunun Kızına Apartman Boşluğunda Cinsel Tacizde Bulundu


Bolu’da 21 yaşında olan Erkan K., aynı apartmanda komşuları olan 12 yaşındaki S.P’ye  apartman boşluğunda cinsel tacizde bulundu ve kimseye anlatmaması hususunda da tehditler savurdu. B iğrenç olay ise küçük kızın her şeyi annesine anlatmasıyla ortaya çıktı. İşte detaylar…

Bolu’da tam manasıyla akıl almaz bir olay meydana geldi! Bolu’da 2017 yılının Eylül ayında 21 yaşında olan Erkan K., aynı apartmanda komşuları olan 12 yaşındaki S.P’yi apartman boşluğunda sıkıştırdı ve ona cinsel tacizde bulundu. Cinsel tacizde bulunmasının ardından ise taciz olayını annesine söylememesi içinde baskı yaptı ve sonra da küçük kızın cep telefonuna tehdit mesajları yolladı.

ŞİKAYET SONRASI TUTUKLANDI

12 yaşındaki S.P’nin evde üzgün ve durgun bir şekilde durduğunu gören annesi ise onun neyi olduğunu sorduğunda duydukları karşısında şoka uğradı ve kızının telefonuna gelen mesajlara baktı. Ardından da karakola gidip Erkan K. hakkında şikayetçi oldu. Bunun ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Erkan K. çıkarıldığı mahkemede ise tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada ise Erkan K., kendisi için belirtilen taciz suçlamasını kabul etmedi ve söylenenlerin doğru olmadığını belirtti. 12 yaşındaki S.P ise yaşadığı o korku dolu anları mahkemede tek tek anlattı. Mahkeme heyeti ise duruşmanın başka bir tarihe ertelenmesine karar verdi ve Erkan K.’nın da tutukluluk halinin devam etmesine karar verdi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir