Çarşamba , Temmuz 18 2018

Bolu’da Şok Eden Olay! Lise Öğrencisi 2 Yıl Boyunca Komşusunun Tacizine Uğradı


Bolu’da lisedeki öğretmenler, bir kız öğrencinin sürekli olarak otomobille okuldan alındığını fark edince durum ailesine aktarıldı. Ailesinin de durumdan haberlerinin olmadığını söyleyince, akıl almaz gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar…

Bolu’da tam anlamıyla akıl almaz bir olay okul yönetiminin dikkati sonucunda ortaya çıktı! Bolu’da bulunan Dereceören Köyü’nde aile ile birlikte yaşamakta olan lise öğrencisi genç bir kız, hemen hemen okuduğu lisenin önünden her gün bir otomobil tarafından alınıyordu. Öğrencinin okulun önünden sürekli olarak aynı otomobil ile alınmasını fark eden okul yönetimi, durumdan şüphelendiler ve öğrencinin ailesine bu durumu bildirmeye karar verdiler.

KOMŞUSU 2 YIL TACİZ ETMİŞ

Okul yönetiminin dikkatli davranması ve genç kızın sürekli okulun önünden alınması akıl almaz bir olayı ortaya çıkardı. Genç kızın okul önünden alındığını ailesine aktaran okul yönetimi ailenin de durumdan habersiz olduğunu öğrendi. Genç kızın ailesi ise okuldan kendisini kimin aldığını öğrendi. Genç kızı iki yıldır komşuları olan C.B’nin aldığını öğrenen aile bunun yanı sıra inanılmaz bir şeyi daha öğrendiler.

Kızlarının iki yıl boyunca komşuları tarafından alındığını öğrenen aile ayrıca kızlarının bu adam tarafından tacize de maruz kaldığını öğrendi. Durumu öğrenen genç kızın ailesinin şikayeti üzerine ise Jandarma ekipleri hemen harekete geçti ve C.B’yi yakalayıp gözaltına aldı. Ardından da tutuklanarak cezaevine gönderildi.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Villasına Giren Polisler 127 Kamerayı Görünce Şok Oldu

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler yaşanmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir