Cumartesi , Ağustos 4 2018

Borç Para İsteyen Arkadaşına Tecavüze Kalkıştı! Kadın Direnince Yüzüne Kezzap Attı


Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde arkadaşından borç para isteyen Azeri kadın, arkadaşının cinsel saldırısına maruz kaldı. Azeri kadın arkadaşına direnince ise kezzapla yakıldı. Saldırgan ise serbest bırakıldı. İşte detaylar…

Samsun’da tam anlamıyla bir vahşet yaşandı! 4 yıl önce Samsun’un Çarşamba İlçesi’ne yerleşen ve burada yaşamaya başlayan 2 çocuk annesi 41 yaşındaki Azeri uyruklu A.İ, resmen arkadaş kurbanı oldu. Samsun’un Çarşamba İlçesi’ne yerleştikten sonra burada yaşamaya başlayan ve hayatına burada devam eden Azerbaycan uyruklu A.İ, bir dönem yaşadığı sıkıntılardan dolayı ekonomik problemler de yaşamaya başladı. Bu yüzden de arkadaşı olan R.P’den ihtiyacı kadar borç para istedi. İşte ne olduysa o borç parayı istedikten sonra oldu.

PARAYI VERMEK İÇİN EVE DAVET ETTİ

Azeri uyruklu kadın A.İ, arkadaşı R.P’den borç para istedikten sonra R.P onu parayı vermek için evine davet etti. Her şeyden habersiz olan A.İ ise parayı alabilmek  için arkadaşı R.P’nin evine gitti. Ama R.P’nin A.İ’yi eve neden çağırdığı kısa bir süre sonra ortaya çıktı ve A.İ’ye borç para karşılığında tecavüz etmeye kalkıştı.

A.İ ise R.P’nin tecavüzüne karşı koyunca R.P’de ona kezzap attı ve Azeri kadının kolları, vücudu ve yüzü yandı. Durumun hemen sağlık ekiplerine bildirilmesi üzerine ise A.İ ambulans ile hemen Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Burada tedaviye alınan Azeri kadın verdiği ifadesinde, borç almak için gittiğini ama arkadaşının tecavüz etmeye kalkıştığını dile getirdi. Karşılık verince de kendisine kezzap attığını söyledi.

Olay sonrasında ise gözaltına alınan R.P, işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir